سوابق و تصاویر عاملان ترور شهید فخری‌‌زاده در دست وزارت اطلاعات

عضو کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی» از شناسایی حیرت‌آور عاملان ترور می‌نویسد

عضو کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس شورای اسلامی از شناسایی دقیق، با سوابق و عکس همه افراد دخیل در ترور شهید محسن فخری‌زاده خبر داد و این اقدام را «حیرت‌آور» عنوان کرد.

شهروندآنلاین: جلیل رحیمی‌جهان‌آبادی در روزنوشت بیست‌وپنجم آذر، جلسه اعضای کمیسیون «امنیت ملی و سیاست خارجی» مجلس شورای اسلامی با وزارت اطلاعات را این گونه شرح داده است:

حدود ۱۲ صحن تعطیل شد، چون ناهار همه اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی دعوت وزارت اطلاعات بودیم هماهنگ کردم که با خودرو خودم بروم و آدرس محل جلسه را گرفتم و رفتم. نماز و ناهار را خدمت وزیر محترم اطلاعات بودیم و صحبتی هم با آقای علوی داشتم.

بعد از ناهار از حدود ۱/۳۰ تا ۵/۳۰ جلسه بود معاونت‌های مختلف اطلاعات خارجی و ضد جاسوسی و فنی و ضد تروریسم و… گزارش دادند چند فیلم هم از اقدامات وزارت پخش شد.

موضوع شهادت شهید فخری‌زاده هم بررسی شد و تمام جوانب و اطلاعات و افراد دخیل و اقدامات انجام‌شده شرح داده شد و فیلم و تصاویر هم مستند داشتند؛ تمام افراد دخیل در حادثه را دقیق با سوابق و عکس و مشخصات و… داشتند کارشان حیرت‌آور است با این سرعت و این حجم از اطلاعات بعید می‌دانم در هر سازمانی بشود پیدا کرد. تقریبا تمام‌ زوایای حادثه را دارند نمی‌دانم چرا اعلام نمی‌کنند شاید دلایلی دارد و منتظر تکمیل اطلاعات هستند کارشان تحسین‌برانگیز بود انصافا.

شهید محسن فخری‌زاده» دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای و دفاعی کشورمان عصر روز جمعه هفتم آذر ۱۳۹۹ از سوی تعدادی انسان‌نماهای کوکی هدایت‌شده از سوی سرویس‌های جاسوسی رژیم‌های وحشی ترور و به درجه رفع شهادت نائل آمد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.