ابراز تمایل برد پیت برای ایفای نقش در سریال پیکی بلاندرز

آیا در فصل ششم شاهد حضور سلبریتی‌ها در پیکی بلایندرز هستیم؟

سریال انگلیسی پیکی بلاندرز در مدت زمان 6‌سال پخش، توانست محبوبیتی جهانی کسب کند. تا آن‌جا که عکس کیلیان مورفی، هنرپیشه نقش اول این سریال روی جلد مجله رولینگ استونز قرار گرفت و حالا درحالی‌ که این سریال رده‌های ترقی و محبوبیت را طی کرده است، برخی ستاره‌های ‌هالیوود از تمایل خود برای ایفای نقش در این سریال خبر داده‌اند.

برخی از آنها حتی با کارگردان مجموعه تماس گرفته‌اند و درخواست خود را مطرح کرده‌اند. استیون نایت، کارگردان این سریال گفته است؛ تاکنون هنرپیشه‌های مشهوری نظیر برد پیت و چهره‌هایی نظیر اسنوپ داگ گفته‌اند که تمایل دارند در سریال نقش بازی کنند. نایت می‌گوید شاید در فصل ششم سریال فضا را برای ایفای نقش سلبریتی‌ها باز کند اما سعی خواهد کرد این کار را به‌گونه‌ای انجام دهد که به روند سریال لطمه وارد نشود. پیشتر نیز هنرپیشه‌های مشهوری نظیر تام ‌هاردی و آدریان برودی، برنده جایزه اسکار در این سریال نقش
ایفا کرده‌اند.
پیکی بلاندرز داستان یک گروه گنگستری کولی در بیرمنگام انگلیس است که به تدریج قدرت خود را زیاد می‌کنند و در برخی موارد حتی با دولت حاکم نیز درمی‌افتند. اگرچه این سریال درونمایه درام دارد اما از خشونت نیز بی‌بهره نیست. البته داستان این سریال واقعیت نیست اما در برخی از قسمت‌های آن از شخصیت‌های واقعی وام گرفته شده است. برای مثال شخصیت بی‌کیمبر و داربی سابینی در واقعیت وجود داشته‌اند که در آن دوران از گنگسترهای معروف انگلیس بوده‌اند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.