من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من

رونمایی از یک پویش با رویکرد مشارکت بیشتر بانوان در امور مدرسه‌سازی

بانوان سرزمین ایران و تمامی آحاد مردم برای پیوستن به این پویش می‌توانند با مراجعه به سایت ajorBajor.ir و همچنین سایت MehreMadrese.ir ضمن پیوستن به این پویش و با پرداخت حداقل هزینه، پوستر مشارکتی خود را دریافت کنند.

شهروندآنلاین: در راستای اجرای طرح تحولی مشارکت‌های مردمی و طرح آجربه‌آجر که از تأکیدات وزیر آموزش‌وپرورش است، پویش ملی « من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من » صبح سه‌شنبه با حضور معصومه ابتکار، معاون رئیس‌جمهوری در امور زنان و خانواده رونمایی شد.

جامعه خیرین مدرسه‌ساز کشور با مشارکت سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور طرح آجر‌به‌آجر و پویش‌های ملی ذیل آن را اجرایی و عملیاتی می‌کنند که هدف از انجام این طرح‌ها، افزایش آگاهی و جلب مشارکت بانوان در امر مدرسه‌سازی است که با رویکرد گسترش فرهنگ مدرسه‌سازی و بهره‌گیری از ظرفیت عظیم بانوان و مادران نیک‌اندیش کشورمان اجرایی شده است.

بانوان سرزمین ایران و تمامی آحاد مردم برای پیوستن به این پویش و همچنین مشارکت به نیابت از مادران و همسران می‌توانند با مراجعه به سایت ajorBajor.ir و همچنین سایت MehreMadrese.ir ضمن پیوستن به این پویش و با پرداخت حداقل هزینه، پوستر مشارکتی خود را دریافت کنند.

پیش ‌از این نیز پویش ایام محرم طرح ملی آجر‌به‌آجر که همزمان با آغاز ماه محرم و ایام شهادت سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) کلید خورد، مورد استقبال خیل عظیمی از مردم نیکوکار کشورمان قرار گرفت و بیش از ۱۷۰ هزار نفر با شرکت در این پویش وارد عرصه مدرسه‌سازی شدند.

طرح ملی آجربه‌آجر در راستای جلب و جذب مشارکت‌های خرد مردمی و البته با هدف فرهنگ‌سازی در امر حسنه مدرسه‌سازی راه‌اندازی شده است و هموطنان با هر مقدار پرداختی به میزان حداقل نیز می‌توانند در این پویش مشارکت کنند.

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.