ادعای جدید درباره مارادونا؛ قرص‌هایش را نخورد!

پزشک دیگو مارادونا اعلام کرده او در اواخر زندگی خود دچار افسردگی بوده است

پزشک مارادونا که حدود 30 سال او را معالجه می‌کرد، گفته این اسطوره فوتبال در اواخر دوران زندگی‌اش افسردگی داشته و این احتمال وجود دارد که داروهایش را مصرف نکرده باشد!

شهروندآنلاین: ادعای جدید درباره مارادونا؛ قرص‌هایش را نخورد! بعد از مرگ دیگو آرماندو مارادونا، اسطوره فوتبال جهان شایعات و حواشی زیادی در این‌خصوص پیش آمد. تشخیص قتل غیرعمد از سوی قاضی پرونده او بعد از کالبدشکافی و ادعای پزشکان در این‌باره به حواشی دامن زد و حالا یک ادعای جدید در این‌خصوص مطرح شده است.

دکتر آلفردو کاهه که بین سال‌های 1977 و 2007 مارادونا را معالجه می‌کرد، معتقد است که این آرژانتینی پس از جراحی مغز که اندکی قبل از مرگ خود انجام داده بود، دچار افسردگی شدید شده و‌ این احتمال وجود دارد که او در آن مقطع از مصرف داروهای خود امتناع کرده باشد. او به یک شبکه رادیویی آرژانتینی در این‌باره گفت: «این فقط یک حمله قلبی ساده به نظر نمی‌رسد.»

در واقع پزشک مارادونا ادعا کرده که مرگ افسانه‌ فوتبال یک نوع خودکشی بوده و افسردگی پس از جراحی مغز در این اتفاق نقش اساسی ایفا کرده است. دکتر آلفردو کاهه معتقد است مارادونا پس از ترخیص از بیمارستان بعد از جراحی، غذا خوردن یا مصرف داروی خود را متوقف کرده و نهایتا این امر منجر به ایست قلبی و مرگ او شده است.

کاهه پس از اطلاع از اینکه مارادونا روزهای آخر خود را پس از جراحی مغز در یک اتاق گذرانده، به این نتیجه رسیده که او واقعا افسرده شده است. دکتر کاهه در ادامه صحبت‌های خود گفت: «دیگو واقعا خسته بود. همه این وقایع نشان می‌دهد که او به نوعی خودکشی کرده است. او از زندگی خسته شده بود.»

دکتر کاهه همچنین در این مصاحبه از مسئولان بیمارستانی که دیگو مارادونا آخرین روزهای زندگی خود را در آن پشت سرگذاشته، انتقاد و آنها را به عدم آماده‌سازی درست شرایط و ترخیص زودهنگام او متهم کرده است: « از نظر من این یک سهل‌انگاری، بی‌تجربگی و بی‌تدبیری محض بود. از او به درستی مراقبت نشده است.  او باید در بیمارستان بستری می‌شد، نه در خانه‌ای که برای او آماده نشده بود.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.