واکنش خواننده معروف پاپ به شایعه ارتباط با سایت‌های شرط‌بندی

رضا صادقی: من اگه اهل این زد و بندا بودم، الان اینجا نبودم!

رضا صادقی که اخیرا شایعاتی درباره ارتباطش با سایت‌های شرط‌بندی در فضای مجازی ایجاد شده بود، به این شایعات واکنش نشان داده و درباره عکس مشترکش با پویان مختاری توضیح داده است.

شهروند آنلاین: در یکی دو ماه اخیر بیشترین حواشی و جنجال‌های رسانه‌ای پیرامون سایت‌های شرط‌بندی به وجود آمده و این سایت‌ها با ارتباط با شماری از هنرمندان و فعالان بازار هنر آنها را در متن جنجال‌های زیادی قرار داده‌اند. یکی از این افراد رضا صادقی است که اخیرا شایعاتی درباره ارتباطش با سایت‌های شرط‌بندی در فضای مجازی ایجاد شده است.

داستان آن عکس

ریشه شایعاتی که درباره ارتباط رضا صادقی با سایت‌های شرط‌بندی مطرح شد، عکس مشترک این خواننده با پویان مختاری بود. یکی از تبلیغ‌کنندگان اصلی سایت‌های شرط‌بندی در ترکیه که انتشار عکسش در کنار رضا صادقی واکنش‌های مختلفی را به همراه داشت و بسیاری ادعا کردند که رضا صادقی به تیم تبلیغاتی مافیای شرط‌بندی پیوسته است. این در حالی است که به نظر می‌رسید این تصویر قدیمی باشد. حالا ایران آرت گزارش می‌دهد که رضا صادقی به این شایعات واکنش نشان داده و درباره عکس مشترکش با پویان مختاری توضیح داده است.

واکنش رضا صادقی

رضا صادقی واکنش تندی به ادعاهای مربوط به ارتباط با سایت‌های شرط‌بندی نشان داده و در مطلبی در اینستاگرام خود با اشاره به اینکه عادت کردم به روزی «درود بر تو» و روز دیگه «لعنت برتو» نوشته است: «واقعا سخته تحمل تهمت حمایت من از سایت‌هاى شرط‌بندى و زد و بند مالى و هزار دروغ دیگه و توهین به خانواده‌ام. یک عکس از صفحه یک شخصى پخش شد و شنیدم گفته شد این عکس نشان‌دهنده رابطه من با ماجراى شرط‌بندیه، در عین احترام داستان این عکس و شخصى که توى همین خاک و زمانى که نه سایت داشت و نه ماجراهاى دیگه رو بیان کردم که از خودم شنیده باشید بی‌حاشیه… اینکه شخص توى عکس اومد و با احترام از من خواست عکس یادگار بگیریم و گرفتیم… بعد چند سال براى من فرستاد عکس و تولدم و تبریک گفت باز هم محترمانه و من هم محترمانه جواب دادم… و تمام. اگر تگ کردم صفحه‌اى رو، به حکم این بود که فردایی نگن فلانى دنبال حاشیه است یا جذب فالوور… حالا واقعا کجاى این اتفاق معنى حمایت از شخص یا سایت یا شرط‌بندى یا هر اتفاق این‌چنینى داشت؟ کجاى این توضیحات من بوى تأیید مطلب قمار یا شرط یا رفتار شخصی کسى و داشت؟ رضا صادقى اگه اهل این زد و بندا بود الان اینجا نبود، کنار درد و رنج همین مردمى که قبولش کردن نبود… توقع ندارم بعد این متن اونایى که چشمشون و بى‌انصافى و قضاوت کور کرده، پشیمون بشن، اما لازم دیدم این حرفا اینجا ثبت بشه که اگه روزى نبودم بعضى‌ها بدونن دل کسى و شکوندن که براى دلخوشی‌هاشون از خیلى چیزا گذشت… درنهایت من رضا صادقى، اهل جنوب پسر یک زن و مرد ساده و شریف که با نون حلال بزرگم کردن، با صداى بلند میگم شرف نداره اونى که تهمت، زد و بند مالى و حمایت من از سایت شرط‌بندى و قمار و حروم‌خورى و به زبون میاره… خدا با همه انصافش بین ما و زمان بهترین قاضى.»

رضا صادقی با یک بیت شعر واکنش‌اش را پایان می‌دهد: «هزار دشمنم ار می‌کنند قصد هلاک/ گرم تو دوستی از دشمنان ندارم باک».

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.