جهانگردی «سرزمین آبی»

آمریکا و هند میزبان فیلم ایرانی می‌شوند

فیلم «سرزمین آبی» که به خاطر کرونا از اکران بازمانده، در دو جشنواره سینمایی در آمریکا و هند روی پرده می‌رود.

شهروندآنلاین: فیلم سینمایی «سرزمین آبی» در بخش مسابقه دو جشنواره در دو قاره متفاوت حضور می‌یابد. روابط عمومی این فیلم علاوه بر رونمایی از پوستر «سرزمین آبی» به نویسندگی و کارگردانی علی فخرموسوی و تهیه‌کنندگی سیدرضا محقق، خبر داده که این فیلم به بخش مسابقه دو جشنواره در دو قاره متفاوت راه پیدا کرده است.

به گزارش مشاور رسانه‌ای، فیلم «سرزمین آبی» ساخته علی فخرموسوی در جشنواره Silver State Film Festival در کشور آمریکا که از یازدهم تا هفدهم دسامبر در شهر لاس‌وگاس برگزار شده، روی پرده رفته و پس از آن قرار است در بخش مسابقه جشنواره Indo-Global international film festivals در شهر بمبئی در کشور هند شرکت کند.

همچنین همزمان با حضور در این دو جشنواره از پوستر فیلم با طراحی احسان برآبادی رونمایی شد.

فیلمبرداری «سرزمین آبی» که محصول مشترک سینمای ایران و جمهوری چک است در شمال کشور و با بازیگران ایرانی انجام شده و تمامی مراحل پست‌پروداکشن این فیلم در شهر پراگ جمهوری چک سپری شده است.
این فیلم که قرار بود طبق برنامه‌ریزی از پیش تعیین‌شده به وسیله شرکت پخش‌کننده همزمان با اکران اروپایی خود در ایران هم اکران شود، با همه‌گیرشدن بیماری کرونا و اعمال محدودیت‌های مرتبط با این بیماری موفق به انجام این امر نشد. با این حال اعلام شده که برنامه‌ریزی برای اکران «سرزمین آبی» در ایران به زودی و با مساعدت وزارت ارشاد میسر خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «دکتر آرش پیرو، پس از مشکلاتی، تهران را به مقصد روستایی مرزی ترک می‌کند. دکتر در روستا به کشف پازل‌هایی از گذشته می‌پردازد.» محمدرضا رهبری، منوچهر آذر، بهزاد دورانی، سحر عبدالهی، محمد جهان‌شاهی، فریبرز علی‌اکبرپور، آرزو ابی‌زاده، مریم جنگروی و محمد اعلایی بازیگران «سرزمین آبی» هستند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.