منتظر توضیح سریع ‌و صریح رسانه ملی درباره توهین به رئیس‌جمهوری هستیم

سخنان توهین‌آمیز احمد جهان‌بزرگی علیه روحانی در شبکه چهار

معاون ارتباطات و اطلاع‌رسانی دفتر رئیس‌جمهوری در واکنش به اهانت به رئیس‌جمهوری از رسانه ملی در توییتی نوشت: منتظر توضیح سریع و صریح رسانه ملی هستیم.

شهروندآنلاین: در پی اهانت به رئیس‌جمهوری در برنامه شبکه چهار سیما علیرضا معزی با واکنش در توییتر خود نوشت: آنچه در برنامه‌ای که از شبکه چهار رخ داده، افتضاحی شرم‌آور است. بحث آزادی بیان نیست، چون دیگر همه می‌دانند که نقد و اعتراض که هیچ، حتی با درشت‌گویی به  رئیس‌جمهوری هم ابدا عقوبتی به دنبال ندارد، اما شوربختانه این بار بحث هرزگویی و فحاشی است.

در ادامه این توییت آمده است: آنتن  صداوسیما در روز رفتن ترامپ و همزمان با افتتاح سومین ابر پروژه جهان در سال ۲۰۲۰ توسط رئیس‌جمهوری، جولانگاه افترا و توهین است و این شرارت، دیگر خارج از تحمل است. جای تاسف که گوینده‌ آن محتوای سخیف و اتهام رکیک، معمم و رسانه هم، رسانه‌ ملی است.

معزی در این توییت آورده است: تأسف بیشتر که تا این لحظه، کسی از مقامات سازمان صداوسیما به این سطح از فضاحت، واکنشی نداشته. نهاد ریاست جمهوری، منتظر توضیح سریع و صریح رسانه‌ ملی در این باره خواهد بود و مصمم است که این مورد عجیب و شرم‌آور را به صورتی مؤثر و در بالاترین سطوح  پیگیری نماید.

سخنان توهین‌آمیز علیه روحانی در شبکه چهار چه بود؟

احمد جهان بزرگی عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی در شبکه چهار تلویزیون گفت: مسئولی می‌نشیند خانه و ممکن است پای منقل باشد و سر نمی‌زند به این طرف و آن طرف، مسئولینی که در جمهوری اسلامی مسئولیت گرفتند یک لیوان شیر خر خورده‌اند!

احمد جهان بزرگی کیست؟

جهان بزرگی، مدیر گروه علوم سیاسی  پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، مدیر گروه علوم سیاسی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی، مدرس سطح دو حوزه علمیه عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی است.

جهان بزرگی دروس حوزوی را  از سال ۱۳۶۰ در مدرسه دینی مجتهدی شروع کرد و  ادامه دروس حوزوی را تا به امروز در فقه و اصول (درس خارج)، اخذ مدرک لیسانس علوم سیاسی در دانشگاه تهران (۱۳۶۴) و اخذ مدرک فوق لیسانس علوم سیاسی از دانشگاه شهید بهشتی (۱۳۷۲) انجام داد.

اخذ مدرک دانشوری علوم سیاسی از دانشگاه تربیت مدرس (۱۳۷۷)، دکترای علوم سیاسی از دانشگاه تهران، تدریس در دانشگاه های تهران از سال ۱۳۶۵ در دروس علوم سیاسی و معارف اسلامی، مدیر گروه علوم سیاسی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی از سال ۱۳۷۵ تا ۱۳۸۱، تالیف مقالات علمی متعدد و چاپ آن در نشریات داخلی و حضور با ارایه مقاله در همایش های علمی – تخصصی و تدریس در حوزه های علمیه (درس اصول فقه مظفر) است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.