ملت ایران روزهای خوبی در پیش خواهد داشت

جهانگیری: زمستان گذشت و روسیاهی‌اش برای آنانی ماند که با دولت همراهی نکردند

معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: «این روزهای زمستانی تمام خواهد شد و ملت ایران روزهای خوبی در پیش خواهد داشت.

شهروندآنلاین: اسحاق جهانگیری در حاشیه بازدید از نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در بمباران مسائل منفی قرار داریم، اظهار کرد: «از بیرون کشور سعی می‌شود همواره پمپاژ منفی نسبت به آینده کشور و دستاوردهای کشور انجام شود و از داخل کشور هم متأسفانه گاهی اوقات به دلیل بدسلیقگی نسبت به مسائل کشور تلاش می‌شود، فضای منفی ایجاد شود.»

او تصریح کرد: «زمستان تمام شد و روسیاهی آن می‌ماند برای کسانی که با دولت همراهی نکردند و چوب لای چرخ ما گذاشتند. این روزهای زمستانی تمام خواهد شد و ملت ایران روزهای خوبی در پیش خواهد داشت.»

معاون اول رئیس‌جمهوری با بیان اینکه ما در دوران تحریم صادرات نفت را داشتیم، اظهار کرد: «در دی‌ ماه سال جاری که همچنان دونالد ترامپ در مسند ریاست جمهوری بود، وزارت نفت با روش‌ها و اقدامات شجاعانه موفق شد به این رکورد در صادرات دست یابد و به بزرگ‌ترین رقم صادرات نفت خام، میعانات و فرآورده‌های نفتی دست یافتیم.»

جهانگیری با تأکید بر اینکه به اعتقاد من ما در پایانی‌ترین روزهای تحریم هستیم، تصریح کرد: «روزهای خوشی برای هفته‌ها و ماه‌های آینده کشور می‌بینم. پس تأکید می‌کنم که زمستان تمام شد و روسیاهی به کسانی ماند که به جای آنکه دولت را در مقابله با آمریکا کمک کنند با زبان و اقدام خود، چوب لای چرخ دولت گذاشتند و تلاش کردند یأس ایجاد کنند. به فضل الهی اما این روزهای زمستانی در حال پایان است و روزهای بهاری در پیش راه مردم ایران قرار دارد.»

او ادامه داد: «آن کسی که آرزو داشت فروش نفت ایران را به صفر برساند باید بداند که در همین ماه‌های اخیر وزارت نفت رکوردهایی در تاریخ صادرات میعانات نفتی، نفت خام و فرآورده‌های نفتی برجای گذاشت که در تاریخ بی‌سابقه است.»

جهانگیری گفت که وزارت نفت و صنعت نفت کشور به معنای واقعی کلمه کارآمدی، توانمندی و «ما می‌توانیم» را نه در حرف و شعار که در عمل اجرا کردند.

او تصریح کرد: «یک عده‌ای مدعی «ما می‌توانیم» هستند اما در کارنامه‌شان که نگاه می‌کنیم، کوچک‌ترین کاری از «ما می‌توانیم» در پرونده‌شان دیده نمی‌شود. فقط فکر می‌کنند این چون شعار زیبایی است تکرارش کنند!»

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.