کوسه‌ای که ترامپ شد

شباهت جالب صورت دونالد ترامپ و یک کوسه پربازدید شد

تصویر کوسه را یک عکاس و فیلمبردار زیر آب گرفته است و اکنون به علت شباهت زیاد این تصویر به رئیس‌جمهوری پیشین ایالات متحده آن را به اشتراک گذاشته است.

شهروندآنلاین: این روزها عکسی از نیم‌رخ دونالد ترامپ و یک کوسه در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخد که به‌شدت پربازدید شده است. این عکس در سال ۲۰۱۹ در فلوریدا به وسیله تانر منسل گرفته شده بود، اما اکنون مورد توجه قرار گرفته است.

منظره یک کوسه درنده معمولا یک منظره ترسناک است، اما وقتی یک عکس از کوسه‌ای فلوریدایی با دونالد ترامپ مقایسه می‌شود، عامل ترس کاهش می‌یابد.

این تصویر را یک عکاس و فیلمبردار زیر آب بیست‌وهفت ساله گرفته است و اکنون به علت شباهت زیاد این تصویر به رئیس‌جمهوری پیشین ایالات متحده به اشتراک گذاشته است. در این تصویر شاهد شکارچی عظیم‌الجثه دریا هستیم که دهان خود را باز کرده و ردیف‌هایی از دندان‌های برنده خود را به نمایش می‌گذارد، گویی که آماده است لقمه‌ای را از یک قربانی بی‌خبر دریافت کند.

تانر می‌گوید، خود او نیز پس از دیدن کامنت‌های کاربران به عکس کوسه متوجه این شباهت شده است و تا پیش از دیدن کامنت‌ها متوجه شباهت مذکور نشده بود. او ادامه داد: «من فکر می‌کنم این خنده‌دار و منحصربه‌فرد است. من تا کنون نشنیده‌ام که کسی کوسه را با یک انسان مقایسه کند. کوسه‌ها معمولا این ژست را همراه با بازکردن دهان هنگامی انجام می‌دهند که یک لقمه بزرگ را جویده‌اند و به فک خود استراحت می‌دهند.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.