پیروزی ۲۰۰ میلیونی نقاشان کوچک

استقبال شگفت‌انگیز از نمایشگاه آنلاین «من پیروزم»

نمایشگاه آنلاین من پیروزم از روزجمعه سوم تا دهم بهمن 1399 با ثبت رکوردی تازه برای فروش آثار هنری کودکان و نوجوانان در وبسایت اصلی موسسه محک برگزار شد.

شهروندآنلاین: نقاشی کودکان در نمایشگاه آنلاین مورد استقبال قرار گرفت.

نمایشگاه آنلاین نقاشی «من پیروزم» به نفع کودکان مبتلا به سرطان محک با استقبال شگفت‌انگیزی توانست با ثبت رقم فروشی بالغ بر دویست میلیون تومان رکوردی تازه در زمینه برگزاری نمایشگاه آنلاین کودکان به جای بگذارد.

این رویداد هنری که برای چهاردهمین سال پیاپی برگزار می‌شد، به علت کرونا و مشکلات آن برای اولین‌بار به صورت آنلاین برگزار شد و طی هشت روز برگزاری توانست مخاطبان زیادی را متوجه خود سازد و تجربه‌ای جدید در برگزاری نمایشگاه آنلاین برای مخاطبان و هنرمندان نوجوانش رقم زند.

این نمایشگاه که حاصل تلاش هنرآموزان 8 تا 17 ساله آکادمی تارا بهبهانی بود، در هشت روز برگزاری و فروش نمادین آثار رقمی بالغ بر دویست میلیون تومان به ثبت رساند که این مبلغ جهت درمان کودکان مبتلا به سرطان به موسسه محک تقدیم شد.

تارا بهبهانی پژوهشگر و مدرس هنر درباره برگزاری و استمرار این نمایشگاه در چهاردهمین سال پیاپی می‌گوید: «ابعاد برگزاری نمابشگاه آنلاین خیلی پیچیده‌تر و مشکل‌تر از یک نمایشگاه رایج است. استقبال مردم و حمایت‌شان در سیزده سال گذشته انگیزه مرا در برپایی نمایشگاه آنلاین بیشتر کرد و خوشبختانه نتیجه بسیار خوبی حاصل شد. پیروزی در برگزاری این نمایشگاه چه برای نقاشان کودک و نوجوان این نمایشگاه و چه برای من در توصیف و کلمات نمی‌گنجد. هیجان بچه‌ها در لحظات بارگزاری عکس‌ها در سایت و اینستاگرام مرا شگفت‌زده کرد و همین طور اضطراب و دغدغه‌شان برای رسیدن به نتیجه و اهمیت دستیابی به رقمی قابل توجه برای کمک به همسالان کوچک مبتلا به سرطان‌شان.»
او همچنین ادامه داد: «امیدوارم در سال آینده در دنیای بدون کرونا و در شرایط بهتری نمایشگاه را به صورت آنلاین و حضوری برگزار کنیم، هر چند که از اعماق وجودم آرزو می‌کنم که سرطان سایه‌اش را از من و فرزندان سرزمینم پاک کند و همه ما به سوی پیروزی و دنیای بدون بیماری همراه با انسان دوستی و مهربانی حرکت کنیم.»
گفتنی است نمایشگاه آنلاین من پیروزم از روز جمعه سوم تا دهم بهمن 1399 با ثبت رکوردی تازه برای فروش آثار هنری کودکان و نوجوانان در وب‌سایت اصلی موسسه محک قابل رويت بود و برگزاری آنکه تبدیل به سنتی پسندیده و قابل ستایش در آغاز هر سال نو اتفاق می‌افتاد ، امسال با تأخیر ده ماهه و همزمان با روز جهانی سرطان برگزار شد.

در این نمایشگاه هنرمندان کودک و نوجوان پرشماری ازجمله آوین ابوترابی، ملینا اسفندیاری، لاوین اسلامی، لیلین اسلامی، بهار اعتمادی، دیبا افتاده، هلیا افصحی، آرتینا الحانی، تینا امیرآبادی، باران امینایی، روشا ایمانی، نامی آذری یگانه، نفس آذری یگانه، بهار آقازاده، پارمیس باب‌السلام، الینا برزنونی، مدیسا بهشتی، فاطمه پروین، لیلین پزشکی، نیکا توکلی‌زاده، آیدا جنابیان، روشا جعفری، نیلا چیذری، آرمیتا حکمت‌پور، باران حکمت‌پور، رها حمیدخانی، ساینا خدام، هلنا خرقانی، آریو رایمند، وندا رایمند، پارمیس شباک، رها شعبانی، دیبا شلویری، یاس شیرانی، هانا صامت، لیلی صلاحی، آرتا صیدگر، آرتینا صیدگر، حانیه طلوعی، امیرحسین عرفانی، آرتا عطایی، مهگل عفتیان، ملینا غم‌خواری، تارا فربود، ملینا فرخ‌منش، شیرین فرشته‌خو، آرنیکا فرنودی، هیدیکا فقیهی، دایانا قرمسینی، تیام گوهربین، آرین لاهیجی، پارمیس محرابی، هونام مقصودی، تارا منصوری، مهشاد منصوری، مهرو منصوری، کیان موجبی، آوا میراب‌زاده، صبا میراب‌زاده، عسل میرفارسی، ثمین ناظمی، مدیا نصیری، دیبا نعمتی و روشا نیک‌زاده حضور داشتند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.