مهناز افشار: پاییز به ایران برمی‌گردم

افشار که بعد از ماجرای قتل طلبه همدانی چند ماهی است در خارج از ایران به سر می‌برد، از طریق لایو اینستاگرام به برخی سوالات کاربران پاسخ داد

اگرچه مهناز افشار همان ابتدا اعلام کرده بود که این لایو به مناسبت اکران فیلم قسم است، اما سوالی که به دفعات از سوی کاربران مطرح شد، ماجرای مهاجرت و بازگشت او به ایران بود. البته مهناز افشار هم در پاسخ به سوالات متعدد کاربران گفت که ابتدای پاییز به ایران برمی‌گردد. ظاهرا دلیل حضورش در آلمان هم برای شرکت در کلاس‌های بازیگری است: «از آنجایی که هر کشوری متدهای خاص بازیگری دارد، این‌جا در دانشگاه بازیگری می‌خوانم. به کارگردانی فکر نمی‌کنم، چون فکر می‌کنم، بازیگری هیچ سقفی ندارد.»

او همچنین درباره دلیل ناراحتی‌اش از جشنواره فیلم فجر توضیح داد: «فکر می‌کنم بهتر زمانی که آرام‌تر می‌شویم به یک موضوع بپردازیم، آن هم این مسأله است که من بشدت آدم احساسی هستم و گاها تصمیمات عجولانه‌ای می‌گیرم، هر بازیگر از جایزه‌ای که می‌گیرد خیلی خوشحال می‌شود. همه دوست دارند جایزه بگیرند و این جایزه را برای خودشان داشته باشند، اما من ناراحت شدم، به این دلیل که هرچند دوست داشتم فیلم‌هایم مانند «قسم» دیده شود، اما کسانی که مدیران جشنواره بودند، حتی من را برای اختتامیه دعوت نکردند. شاید من دلم می‌خواست بروم آن‌جا و برای برنده‌ها دست بزنم، شاید دلم می‌خواست بروم آن‌جا بگویم چرا فیلم «قسم» را ندیدید یا اصلا هر چیز دیگر. اما بهتر است شما بدانید که من برای اختتامیه و حتی برای نشستن روی صندلی خودم هم دعوت نشدم و به من زنگ نزدند. نه از طرف مدیران خانه سینما با من تماس گرفته شد، نه از طرف جشنواره و به همین دلیل ناراحت شدم. من ناراحت نشدم بابت این‌که چرا به اختتامیه دعوت نشدم، بلکه بابت این ناراحت شدم که فرصت انتخاب را از من گرفتند. شاید من تصمیم گرفته بودم که در جشنواره حضور پیدا نکنم و به همین دلیل بود که من کمی دلخور شدم.»
مهناز افشار درباره ممنوع‌التصویر شدنش در رسانه ملی هم گفت: «من از ممنوع‌التصویر شدنم هیچ خبری ندارم، چون این‌جا به تلویزیون ایران دسترسی ندارم و آن را تماشا نمی‌کنم، به این خاطر که درگیر درسم و دخترم هستم و واقعا نمی‌دانم تصویرم در تیزرها پخش می‌شود یا خیر؟ محسن تنابنده چند روز پیش در مورد این اتفاق با من صحبت کرد و گفت این اتفاق نیفتاده و فقط تصویر حذف شده و من هم امیدوارم همین‌گونه باشد.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.