دومین پرستار باردار بر اثر کرونا درگذشت

پزشکان نوزاد 7‌ماهه را از طریق سزارین از مرگ حتمی نجات دادند

در روزهای گذشته «مهشید گودرز» یکی دیگر از پرستاران باردار استان البرز به دلیل کرونا به شهدای سلامت پیوست و فرزند 7ماهه او هم تحت مراقبت ویژه قرار دارد.

شهروند آنلاین: مسئول روابط عمومی بیمارستان شهید مدنی کرج اعلام کرد که یکی از بانوان پرستار این بیمارستان بر اثر ابتلا به کووید-۱۹ و حین عمل سزارین به آسمان‌ها پرکشید.

محمود وهابی شامگاه دوشنبه گفت: «این مدافع سلامت به نام «فرانک داودی»، به علت وخامت حال به یکی از بیمارستان‌های تهران انتقال داده شد اما تلاش پزشکان برای نجات او بی‌نتیجه ماند.»

او ادامه داد: «با توجه به وخامت حال این مدافع سلامت پزشکان ترجیح دادند تا نوزاد هفت‌ماهه او را از طریق عمل جراحی سزارین از مرگ حتمی نجات دهند.»

وهابی گفت: «این بانوی مدافع سلامت در بخش جراحی مردان بیمارستان شهید مدنی کرج مشغول فعالیت بود که به بیماری کووید-19 مبتلا شد.»

این دومین مدافع سلامت بیمارستان شهید مدنی کرج است که در راه خدمت به مردم و نجات بیماران آسمانی می‌شود.

پیش از این دکتر محمودغنی‌زاده از پزشکان بیمارستان شهید مدنی کرج در راه خدمت به مردم به شهادت رسید.

تاکنون حدود هشت تن از مدافعان سلامت استان البرز براثر ابتلا به کووید-۱۹ جان باخته‌اند. در روزهای گذشته «مهشید گودرز» یکی دیگر از پرستاران باردار استان البرز به دلیل کرونا به شهدای سلامت پیوست و فرزند 7ماهه او هم تحت مراقبت ویژه قرار دارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.