کمک خانواده ارتباطات به زلزله‌زدگان سی‌سخت

مشارکت ۱۰ میلیارد ریالی ایرانسل در پویش یاری خانواده ارتباطات به زلزله‌زدگان «سی‌سخت»

ایرانسل در راستای مسئولیت اجتماعی شرکتی، در قالب پویش یاری خانواده ارتباطات به زلزله‌زدگان «سی‌سخت» و با اهدای بسته‌های خوراکی «به ارزش کل ۱۰ میلیارد ریال» به زلزله‌زدگان سی‌سخت کمک می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی ایرانسل، اولین اپراتور ارایه‌دهنده 5G در ایران، برای یاری به زلزله‌زدگان سی‌سخت در استان کهگیلویه‌وبویراحمد، ۱۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده است که در بسته‌هایی به ارزش هر کدام پنج میلیون ریال، شامل اقلام ضروری خوراکی است تا در وضعیت سختِ پس از زلزله، کمک اندکی به خانواده‌ها و هموطنان عزیز سی‌سخت باشد.

در این بسته‌ها، اقلام خوراکی خانوار شامل «۱۰ کیلوگرم برنج، ۴ عدد کنسرو ماهی، ۴ عدد کنسرو لوبیا، ۹۰۰ گرم عدس، ۹۰۰ گرم لوبیا، یک عدد روغن مایع، ۴۵۰ گرم چای، ۹۰۰ گرم شکر، ۱۴۰۰ گرم قند و ۷۰۰ گرم نمک» قرار داده شده است.

ایرانسل به دعوت وزارت ارتباطات و فناوری‌ اطلاعات به‌ همراه دیگر فعالان صنعت ICT کشور به پویش حمایت از هموطنان آسیب‌دیده سی‌سخت در استان کهگیلویه‌وبویراحمد پیوسته است.

طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های انجام‌شده، این اقلام با همکاری شرکت ملی پست بسته‌بندی و به مناطق زلزله‌زده سی‌سخت ارسال می‌شود تا از طریق جمعیت هلال ‌احمر، بین خانواده‌های آسیب‌دیده توزیع شود.

ساعت ۲۲ و ۵ دقیقه چهارشنبه شب ۲۹ بهمن ۱۳۹۹، شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه‌وبویراحمد، با زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ ریشتر، در عمق ۱۰ کیلومتری زمین، لرزید. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت ولی ده‌ها مصدوم بر جای گذاشت و به صدها واحد مسکونی خسارت شدید وارد کرد.

در همین راستا و با توجه به ابعاد حادثه، ایرانسل پیرو موافقت دکتر بیژن عباسی‌آرند، مدیرعامل شرکت، با پیوستن به پویش خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، اقلام اهدایی را تهیه و با کمک شرکت ملی پست و جمعیت هلال‌ احمر بسته‌بندی و ارسال و توزیع می‌کند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.