پاسخ احمدی‌نژاد به سوالی درباره تهدیدش به ترور

احمدی‌‌نژاد: «مسائلی که اطلاع دارم را ضبط کرده‌ام و در چند جای مطمئن قرار داده‌ام»

محمود احمدی‌نژاد گفت: «من هم معتقد هستم که بحث ترور جدی است. خودشان می‌کشند، خودشان هم مراسم عزاداری بر پا و بعد دیگران را متهم می‌کنند!»

شهروندآنلاین: محمود احمدی‌نژاد در ادامه اظهارات جنجالی‌اش این بار از تهدید به ترورش حرف زده است.

همشهری آنلاین گزارش داده است که محمود احمدی‌نژاد در پاسخ به سوالی درباره تهدیدش به ترور گفت: «ستاد درست می‌کنند، برنامه تبلیغی برای تخریب دیگران درست می‌کنند. خوشبختانه سهم من خیلی زیاد است، از زمین و زمان می‌زنند! چه خبر است؟ چه شده است؟»

او گفت: «من هم معتقد هستم که بحث ترور جدی است. خودشان می‌کشند، خودشان هم مراسم عزاداری بر پا و بعد دیگران را متهم می‌کنند!»

رئیس‌جمهوری سابق گفت: «البته من یک جان ناقابلی دارم که فدای ملت ایران است. پای ملت ایران ایستاده‌ام، پای حقوق ملت ایران ایستاده‌ام، کوچک ملت ایران هستم. جان ما ناقابل است، فدای ملت ایران، فدای عظمت ایران. بروید و ببینید که آن کانال تلگرامی مال چه کسی است که رسما تهدید کرده است که ما می‌خواهیم ترور کنیم، پیدا می‌شود.»

او گفت: «البته من مسائل را گفته و تشریح کرده‌ام؛ چون اطلاع دارم که کجاها، چه کسانی می‌نشینند و چه تصمیماتی می‌گیرند. اینها را گفته‌ام، ضبط کرده‌ام و در چندین جای مطمئن قرار داده‌ام. همان‌هایی را که نوشته‌ام دنبال کنید، می‌توانید متوجه بشوید که وابسته به کجاها هستند.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.