کاروان یاری خانواده ارتباطات در سی‌سخت

بسته‌های اهدایی ایرانسل، در قالب «کاروان یاری خانواده ارتباطات به زلزله‌زدگان سی‌سخت»، به این شهر ارسال شد

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران در راستای مسئولیت اجتماعی شرکتی، در قالب اهدای بسته‌های خوراکی «به ارزش کل ۱۰ میلیارد ریال»، به زلزله‌زدگان سی‌سخت کمک کرده است. طبق برنامه‌ریزی و هماهنگی‌های انجام‌شده، این اقلام با همکاری شرکت ملی پست، بسته‌بندی و به مناطق زلزله‌زده سی‌سخت ارسال شد تا از طریق جمعیت هلال‌احمر بین خانواده‌های آسیب‌دیده توزیع ‌شود.

اولین اپراتور ارایه‌دهنده 5G در ایران برای یاری به زلزله‌زدگان سی‌سخت در استان کهگیلویه‌وبویراحمد ۱۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده است که در بسته‌هایی به ارزش هر کدام 5 میلیون ریال شامل اقلام ضروری غذایی است، تا در وضعیت سختِ پس از زلزله کمک اندکی به خانواده‌ها و هموطنان عزیز سی‌سخت باشد. در این بسته‌ها، اقلام غذایی خانوار شامل «۱۰ کیلوگرم برنج، ۴ عدد کنسرو ماهی، ۴ عدد کنسرو لوبیا، ۹۰۰ گرم عدس، ۹۰۰ گرم لوبیا، ۹۰۰ گرم نخود، ۹۰۰ گرم لپه، دو عدد روغن‌مایع، ۵۰۰ گرم چای، ۱۸۰۰ گرم شکر، ۹۰۰گرم قند و ۵۰۰ گرم نمک» قرار داده شده است.

ایرانسل پیش از این به دعوت وزارت ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، به‌همراه دیگر فعالان صنعت ICT کشور به پویش حمایت از هموطنان آسیب‌دیده سی‌سخت در استان کهگیلویه‌وبویراحمد پیوسته بود و دومین محموله کمک‌های خانواده بزرگ صنعت ارتباطات کشور برای هموطنان آسیب‌دیده از زلزله به «سی‌سخت» عصر یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹ توسط شرکت ملی پست ارسال شد.

ساعت ۲۲ و ۵ دقیقه چهارشنبه شب ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ شهر سی‌سخت مرکز شهرستان دنا در استان کهگیلویه‌وبویراحمد با زمین‌لرزه‌ای به بزرگی ۵.۶ ریشتر، در عمق ۱۰ کیلومتری زمین لرزید. خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت، ولی ده‌ها مصدوم بر جای گذاشت و به صدها واحد مسکونی خسارت شدید وارد کرد. شبکه ایرانسل در این حادثه هم پایدار و با وجود وقوع زلزله با رصد ۱۰۰ درصدی شبکه به صورت ۲۴ ساعته در حالت آماده‌باش بود تا بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را به مشترکان خود و مشترکانی که از طریق رومینگ ملی، میزبانی می‌کند، ارایه دهد.

در همین راستا و با توجه به ابعاد حادثه، ایرانسل پیرو موافقت دکتر بیژن عباسی‌آرند، مدیرعامل شرکت با پیوستن به پویش خانواده بزرگ ارتباطات و فناوری‌اطلاعات، اقلام اهدایی را تهیه کرده تا با کمک شرکت ملی پست و جمعیت هلال‌احمر بسته‌بندی، ارسال و توزیع شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.