فرمانده کل سپاه: فضای مجازی را از ولنگاری رها خواهیم ساخت

ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰ در سپاه تشکیل شد

حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به رهبر معظم انقلاب تأکید کرد: آنقدر می‌سازیم، تولید می‌کنیم، به یاری مردم می‌شتابیم، با فساد مقابله می‌کنیم.

شهروند آنلاین: دیروز سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی به محضر رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و فرمانده کل قوا، قوی‌شدن ایران عزیز را جوهر اصلی پیام الهی و نوروزی معظم له توصیف و تأکید کرد: «سپاه خود را نقطه مرکزی مخاطبان این فرمان‌های نورانی دانسته و برای تحقق انتظارات و منویات حضرتعالی «ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰» را تشکیل داده است.»

متن پیام به این شرح است:

محضر مبارک رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و فرمانده معظم کل هم قوا حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)

استحضاریه

با اهدای سلام و تحیات الهی و با تقدیم احترام و تبریک حلول سال جدید به محضر مبارکتان به استحضار می‌رساند؛ پیام‌های راهگشا، الهام‌بخش و حیات‌افزای نوروزی حضرتعالی که مضمون و محتوای حقیقی حرکت عظیم کشور و ملت شریف ایران به سمت قله‌های رفیع سرافرازی و پیشرفت و سعادت است، دریافت شد.

جوهر اصلی این پیام الهی، قوی‌شدن ایران عزیز در پرتو ایمان و در حد بی‌اثرسازی سیاست‌های مکر سیئه دشمن و خنثی کردن آرزو‌های شوم دشمنان در صحنه مقاومت انقلابی اقتصادی مردم عزیزمان است.

سپاه خود را در نقطه مرکزی مخاطبان این فرمان‌های نورانی قرار داده است.

آقا جان!

آنقدر می‌سازیم، تولید می‌کنیم، به یاری مردم می‌شتابیم، با فساد مقابله می‌کنیم، فناوران جوان را بسیج می‌کنیم، گروه‌های بی‌شمار بسیجی را در میدان عزت مردم گسیل می‌داریم، خانواده‌ها را یاری می‌کنیم تا توانمند شوند و قدرت می‌سازیم تا دشمن ناتوان شود و دیگر یارای تعقیب سیاست‌هایش را نداشته باشد. ما فضای مجازی را از ولنگاری رها خواهیم ساخت.

ما در میدان می‌مانیم، با مردم همراه می‌شویم، کلام حضرتعالی را روی صحنه زمین پیاده می‌کنیم، دشمن را جا می‌گذاریم، از او و راهبردش عبور می‌کنیم، کشور را از عوارض تحریم‌های ظالمانه بی‌نیاز می‌کنیم و این‌چنین به برجام بی‌اعتنا و بی‌نیاز می‌شویم، این راه ما است.

ما برای تحقق انتظارات و منویات حضرتعالی، ستاد تحقق فرامین نوروزی ۱۴۰۰ را تشکیل داده‌ایم، امروز سه‌شنبه مورخ ۱۴۰۰/۱/۳ اولین جلسه آن با حضور هیأت‌رئیسه سپاه و رئیس سازمان بسیج، سازمان اطلاعات و مسئولان اقتصادی و سازندگی سپاه برگزار شد و تصمیمات اولیه در قالب یک نقشه راه، منسجم و هماهنگ و هم‌افزا با سایر نهاد‌ها و دستگاه‌های دولتی برای اجرای فرامین مبارکتان گرفته شد.

ستاد مذکور از طریق سه قرارگاه عملیاتی تحقق انتظارات آن وجود پربرکت و سرچشمه حکمت را ان‌شاءالله تضمین خواهد نمود.

در پایان سلامتی مولا و مقتدایمان را از درگاه خداوند تبارک و تعالی خواستارم.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.