شناسایی عامل اقدام خرابکارانه در سایت نطنز

رضا کریمی، عامل خرابکاری در نطنز، قبل از حادثه به خارج از کشور گریخته

اقدامات لازم برای بازگشت این عامل خرابکاری از مسیر‌های قانونی در دست اجراست. بر اساس تصویری که در گزارش نشان داده شده، کریمی ۴۳ ساله است.

شهروندآنلاین: بر اساس گزارشی که در صداوسیما پخش شده، وزارت اطلاعات عامل اقدام خرابکارانه در سایت هسته‌ای نطنز را شناسایی کرد، رضا کریمی عامل اصلی این قدام خرابکارانه قبل از حادثه به خارج از کشور گریخته، البته اقدامات لازم برای بازگشت این عامل خرابکاری از مسیر‌های قانونی در دست اجراست. بر اساس تصویری که در گزارش نشان داده شده، کریمی ۴۳ ساله است.

اخبار ۱۴ شبکه یک سیما به ارایه جزئیاتی درباره حادثه خرابکاری در سایت نطنز پرداخت.

یکشنبه هفته گذشته (22 فروردین) در بخشی از شبکه برق تأسیسات غنی‌سازی شهید احمدی روشن نطنز حادثه‌ای رخ داد، طبق اعلام صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی این اقدام خرابکاری بوده و سرنخ‌های خرابکاری در سایت نطنز پیدا شده است.

بر اساس گزارشی که در صداوسیما پخش شده، سربازان گمنام امام زمان(عج) در وزارت اطلاعات عامل اقدام خرابکارانه در سایت هسته‌ای نطنز را شناسایی کردند، رضا کریمی عامل اصلی این قدام خرابکارانه قبل از حادثه به خارج از کشور گریخته، البته اقدامات لازم برای بازگشت این عامل خرابکاری از مسیر‌های قانونی در دست اجراست.

بر اساس تصویری که در گزارش نشان داده شده، کریمی ۴۳ ساله است.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.