کوین اسپیسی شاید دیگر بازنگردد

بیکاری بازیگر سرشناس در پی طرح اتهامات اخلاقی

در سال ۲۰۱۲ و حین فیلمبرداری فصل نخست سریال «خانه پوشالی»، «کوین اسپیسی» دچار جراحت شد و دستیار تولید این پروژه ادعا کرد که حین انتقال «اسپیسی» به بیمارستان مورد دست‌درازی این بازیگر سرشناس قرار گرفته و این موضوع را به اطلاع کارفرمای خود رساند.

شهروند آنلاین: «کوین اسپیسی» بازیگر برنده دو جایزه «اسکار» که از چند جهت با اتهام‌های اخلاقی و حقوقی روبه‌رو شده، شاید نتواند بار دیگر به عرصه بازیگری بازگردد.

در سال ۲۰۱۲ و حین فیلمبرداری فصل نخست سریال «خانه پوشالی»، «کوین اسپیسی» دچار جراحت شد و دستیار تولید این پروژه ادعا کرد که حین انتقال «اسپیسی» به بیمارستان مورد دست‌درازی این بازیگر سرشناس قرار گرفته و  این موضوع را به اطلاع کارفرمای خود رساند.

کمپانی «MRC» نیز در سال ۲۰۱۹ با تنظیم شکایتی علیه «کوین اسپیسی» مدعی شد به دلیل اتهام‌های اخلاقی نسبت داده‌شده خواستار دریافت غرامت ده‌ها میلیون دلاری از این بازیگر شده، اما «اسپیسی» هم با شکایتی متقابل اعلام کرد اتهام‌های واردشده به او اغراق‌آمیز است و کمپانی «MRC» نیز دستمزد او را از سال ۲۰۱۷ و مطرح‌شدن اتهام‌ها پرداخت نکرده است.

پلیس لندن نیز اخیرا بررسی 6 پرونده اتهام اخلاقی علیه «کوین اسپیسی» را که به سال‌های ۱۹۹۶ تا ۲۰۱۳ مربوط است، به پایان رسانده است. این اتهام‌ها به زمانی مرتبط است که «اسپیسی» بیش از یک‌دهه در تئاتر اولدویک با چهره‌های سرشناسی چون «سم مندس»، «جیمز ارل جونز» و «ونسا ردگریو» همکاری می‌کرد.

سه‌سال‌‌ونیم پس از اینکه «آنتونی رپ» بازیگر فیلم «پیشتازان فضا» مدعی شد «کوین اسپیسی» در ۱۴سالگی او را مورد تعرض قرار داده است، شاید او نتواند بار دیگر به عرصه بازیگری بازگردد.

هنرپیشگی کوین اسپیسی در دهه ۱۹۹۰ (میلادی) توجه و تحسین فراوان منتقدان را برانگیخت و برای بازی در فیلم مظنونین همیشگی برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و برای فیلم زیبایی آمریکایی جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول مرد را به دست آورد. از دیگر نقش‌های برجسته او می‌توان به محرمانه لس‌آنجلس، بیبی راننده، هفت، شنا با کوسه‌ها، به دیگری نیکی کن، مذاکره‌کننده و کی-پکس اشاره کرد. در تئاتر برادوی، اسپیسی جایزه تونی برای بهترین بازیگر نقش اول مرد در یک نمایش را برای بازی در گمشده در یانکرز به دست آورد. او از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۵ کارگردان هنری تئاتر اولد ویک لندن بوده ‌است. از سال ۲۰۱۳ او در سریال درام سیاسی خانه پوشالی محصول شبکه نت‌فلیکس بازی می‌کند که برایش جایزه گلدن‌گلوب بهترین هنرپیشه مرد سریال تلویزیونی درام و نامزدی جایزه امی بهترین هنرپیشه نقش اول مرد در یک سریال درام را به همراه داشته ‌است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.