جنگ داخلی در فوتبال به خاطر قرنطینه پرسپولیس!

در صورت قرنطینه 2 هفته‌ای پرسپولیس برنامه لیگ برتر به طور کامل تغییر خواهد کرد

در صورتی که اعضای تیم پرسپولیس در بازگشت از هند قرنطینه شوند، مسابقات لیگ برتر با چالشی بزرگ در امر برنامه‌ریزی مواجه خواهد شد.

حضور تیم فوتبال پرسپولیس در هند به منظور برگزاری رقابت‌های مرحله گروهی این فصل لیگ قهرمانان آسیا همزمان شده با شیوع ویروس کرونای هندی و با توجه به انتقال عجیب‌وغریب این ویروس و مرگ‌ومیرهای فراوان هندی‌ها طی چند روز اخیر، نگرانی‌هایی برای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در رابطه با بازگشت سرخپوشان از هند به‌وجود آمده و وزیر بهداشت در نامه‌ای آنی به معاون خود خواستار قرنطینه کامل و انجام تست‌های مربوطه تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازگشت از هند شده است.

در صورت قرنطینه پرسپولیسی‌ها بر اساس دستور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باید منتظر تغییر در برنامه‌ریزی انجام مسابقات لیگ برتر بود، چراکه بنابر اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، هر تصمیمی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا و نیز وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ابلاغ شود، از سوی ستاد مقابله با کرونا در فوتبال و باشگاه پرسپولیس اجرایی می‌شود و سازمان لیگ نیز بر اساس تصمیمات اتخاذ شده نسبت به برنامه‌ریزی مسابقات مبادرت خواهد کرد.

اکنون باید منتظر ماند و دید پس از دستور آنی وزیر بهداشت به معاونش، چه تصمیمی در رابطه با مدت زمان و نحوه قرنطینه پرسپولیسی‌ها پس از بازگشت از هند گرفته می‌شود تا سازمان لیگ بتواند بر اساس آن نسبت به برگزاری مسابقات پیش رو در لیگ برتر برنامه‌ریزی کند.

در صورتی که پرسپولیسی‌ها قرنطینه شوند، برنامه مسابقات لیگ برتر به طور کامل عوض می‌شود. دیدار هفته ۲۱ پرسپولیسی‌ها در اصفهان مقابل ذوب‌آهن نامعلوم است اما این تیم از سری رقابت‌های هفته ۲۲ لیگ برتر فوتبال ایران جمعه ۱۷ اردیبهشت‌ماه سال‌جاری باید در اصفهان به مصاف سپاهان برود. از طرفی برگزاری دربی پایتخت هم در هفته 23 لیگ برتر به چالش خورده و حالا احتمالا شاهد یک جنگ دیگر در بین تیم‌های لیگ برتری باشیم.

جایی که اگر سازمان لیگ تصمیم به برگزاری مسابقات سایر تیم‌ها بگیرد و دیدارهای پرسپولیس معوقه شود، مشکلات جدیدی در امر برنامه‌ریزی به‌وجود خواهد آمد که قطعا اعتراض‌هایی را در پی خواهد داشت.

باید منتظر ماند و دید طی روزهای آینده چه تصمیماتی از سوی وزارت بهداشت و سازمان لیگ فوتبال در این خصوص اتخاذ خواهد شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.