توسعه پايدار با درخت‌هاي اپراتور

کاشت ۱۲هزار و ۶۰۰ نهال از سوی ایرانسل در فارس و لرستان

ایرانسل در راستای اهداف توسعه پایدار و با همکاری بنیاد علوی و گروه‌های مردمی، ۱۲هزار و ۶۰۰ اصله نهال مثمر را در استان‌های فارس و لرستان کاشت.

به گزارش روابط‌ عمومی ایرانسل، این اپراتور در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها و در راستای اهداف مسئولیت اجتماعی و با همکاری بنیاد علوی، در آستانه بهار ۱۴۰۰، ۱۲هزار و ۶۰۰ اصله نهال به کشاورزان و باغداران مناطق دهبید استان فارس و کوهدشت استان لرستان اهدا کرد.

اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران، همگام با تولد طبیعت و در آستانه بهار ۱۴۰۰، با همکاری بنیاد علوی، ۱۲هزار و ۶۰۰ اصله نهال مثمر، در مناطقی از استان‌های فارس و لرستان، در اختیار کشاورزان منطقه قرار داد تا علاوه بر نتایج مستمر توسعه پایدار و حفظ خاک، به اقتصاد و معیشت خانوارها نیز کمک کرده باشد.

این پروژه با همکاری جهاد کشاورزی و گروه‌های جهادی در مناطق دهبید استان فارس و کوهدشت استان لرستان، با تضمین نگهداری و به ثمر رسیدن نهال‌ها انجام شده و در طی آن، نهال‌هایی از جمله گردو، بادام، آلو، زردآلو، پسته‌کوهی و… در اختیار کشاورزان و باغداران قرار گرفته است. روند اجرایی این پروژه بزرگ طبیعی، از جمله مراحل اهدا و کاشت نهال‌های اهدایی از سوی ایرانسل، همچنان ادامه خواهد داشت.

ایرانسل همچنین در راستای اهداف مسئولیت اجتماعی، ۲ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۰ و همزمان با روز جهانی زمین، با هدف «مصرف کمتر پلاستیک»، «تولید زباله کمتر» و «مصرف بهینه انرژی‌های تجدیدناپذیر» که منجر به «زمین پاک»، «طبیعتی سالم» و «آینده‌ای روشن» می‌شود، همکاری مشترکی را با سازمان حفاظت محیط‌زیست آغاز کرده است. این همکاری در نخستین گام، با پیگیری اهداف آموزشی، ترویجی و فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی بر بسترهای آماده اولین و بزرگ‌ترین اپراتور دیجیتال ایران آغاز شده است و در ادامه نیز فعالیت‌های دیگری را دربرخواهد گرفت.

ایرانسل پیش از این نیز با هدف حفاظت از محیط‌زیست، از اسفندماه ۱۳۹۶، پروژه مشارکتی درختکاری را با سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور آغاز کرده و همچنین علاوه بر برگزاری کمپین «حذف قبض کاغذی» در سال ۱۳۹۶، پروژه کاشت و نگهداری ۱۵هزار اصله نهال در فاصله سال ۱۳۹۶ تا ۱۳۹۹ را با موفقیت ۹۵درصد به اتمام رسانده و به سازمان منابع طبیعی تحویل داده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.