استخدام چینی‌ها در اصفهان

واکنش ایرانسل به شایعه استخدام چینی‌ها در اصفهان

در پی انتشار یک ویدیو در شبکه‌های اجتماعی و اظهار مطالبی مبنی بر استخدام کارکنان چینی به جای کارکنان ایرانی در فروشگاه ایرانسل در اصفهان، ایرانسل اطلاعیه‌ای منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومی ایرانسل متن این اطلاعیه به شرح زیر است:

«با توجه به انتشار یک ویدیو در شبکه‌های اجتماعی و اظهار مطالبی در آن مبنی بر استخدام کارکنان چینی به جای کارکنان ایرانی در فروشگاه محصولات و خدمات ایرانسل در اصفهان، به اطلاع می‌رساند، افراد مشاهده‌شده در ویدیو، ۱۱ نفر تبعه جمهوری خلق چین بوده‌اند که حوالی ساعت ۹ صبح روز یکشنبه، بیست‌ونهم فروردین ۱۴۰۰، برای خرید سیمکارت، به فروشگاه ایرانسل در این شهر مراجعه و پس از انجام امور اداری مربوطه فروشگاه ایرانسل را ترک کرده‌اند.

افراد فوق به دلیل لزوم رعایت موازین بهداشتی در دوران کرونا، در فضای باز بیرون از فروشگاه ایرانسل مستقر و به نوبت وارد فروشگاه شده‌اند. پس از حضور ایشان در فروشگاه ایرانسل و تکمیل فرم‌های درخواست مربوطه توسط آنان، امور احراز هویت، ثبت‌ نام و تحویل سیمکارت، مطابق با موازین قانونی توسط همکاران فروشگاه ایرانسل انجام شده است.»

دو تصویر منتشر ده در این خبر، از ویدیوی ضبط‌شده توسط دوربین‌های مداربسته فروشگاه ایرانسل تهیه شده است.

خاطر نشان می‌شود که  به‌تازگی ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در آن فردی با تصویربرداری از حضور تعدادی از افراد چینی در خیابان مقابل فروشگاه محصولات و خدمات ایرانسل در اصفهان مدعی شده بود ایرانسل این افراد را به جای کارکنان ایرانی در فروشگاه خود استخدام کرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.