توزیع 30 هزار بسته حمایتی رمضان در میان نیازمندان

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خبر داد

رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر از توزیع 30 هزار بسته حمایتی غذایی در میان نیازمندان تمامی استان‌ها در ماه مبارک رمضان خبر داد.

 محمد نصیری گفت: «سال گذشته با مشارکت مردم 312 هزار سبد غذایی و از محل کمک‌های بین‌المللی نیز 80 هزار سبد غذایی تهیه و میان مردم توزیع شد. امسال نیز همچون سال گذشته به دنبال رقم‌زدن چنین کمک‌هایی هستیم.»
او افزود: «در ماه رمضان امسال با استفاده از کمک‌های مردمی 30 هزار سبد غذایی میان نیازمندان توزیع می‌شود. اقلام سبد غذایی سال گذشته شامل برنج، روغن، تن ماهی، حبوبات، شکر و ماکارونی و سایر اقلام بوده است و امسال با اعتبارات ستاد و کمک‌های مردمی سه کالای اساسی برنج، روغن و شکر را برای استان‌ها ارسال کرده و مراکز استانی نیز کالاهای دیگری به این سبد اضافه و در بین نیازمندان توزیع می‌کنند.»
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: «درمجموع سال گذشته و امسال 425 هزار سبد کالایی میان نیازمندان توزیع خواهد شد. تلاش شده است که این کمک‌های معیشتی علاوه بر کمک به خانواده نیازمندان، مقداری از سختی‌های آنها را در ایام شیوع کرونا نیز کاهش دهد و در همین زمینه این اقدام تقریبا همزمان با شیوع کرونا در کشور آغاز شد.»
نصیری در پایان با اشاره به جزئیات بسته حمایتی ماه رمضان گفت: «این سبدهای غذایی در 31 استان کشور و در شهرستان‌های مختلف و در میان خانواده‌های نیازمند توزیع شده است و ارزش ریالی هر سبد غذایی حدود 3 میلیون ریال است و درمجموع با کمک خیرین توانستیم 90 میلیارد ریال در قالب بسته‌های حمایتی غذایی در میان نیازمندان توزیع کنیم.»
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.