بازیگر قدیمی درگیر بیکاری، خانه‌نشینی و حالا هم کرونا!

اسدالله یكتا به كرونا مبتلا شد

شهروند آنلاین: اسدالله یكتا بازیگر قدیمی سینما كه روز گذشته با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام نسبت به وضعیت كاری و فعالیت هنری خود در این سال‌ها گلایه كرده بود، به دلیل ابتلا به بیماری كرونا در بیمارستان نیكان بستری شد.

در شرایطی که اسدالله یکتا روز گذشته با انتشار یک پست کنایه‌آمیز- که در آن به دلیل بیکاری و مسائل مالی  درخواست حضور در فضای تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری را مطرح می‌کرد، توجه رسانه‌ها را یک‌بار دیگر به مسائل و مصائب هنرمندان در دوران کرونا جلب کرده بود، حالا انتشار خبر ابتلای این بازیگر به بیماری کرونا باعث نگرانی مضاعف علاقه‌مندان سینمای ایران شده است، به‌خصوص که براساس اظهارات یكی از نزدیكان اسدلله یكتا كه در بیمارستان حضور دارد، وضعیت جسمانی او چندان مساعد نیست و تحت مراقبت ویژه قرار دارد. در حقیقت گفته می‌شود که بیش از ۳۰درصد از ریه این بازیگر درگیر ویروس كرونا شده است.
.
یكتا روز گذشته با گلایه از شرایط مالی و تقاضای حمایت سفارش تبلیغات نوشته بود: لطفا جهت تبلیغات پیغام دهید… این یعنی مرگِ پنجاه سال فعالیت هنری… این یعنی مسئولینی که نمی‌دانند غریب به دوسال است نمی‌دانیم از ویروس مردن بهتر است یا از بی‌پولی؟! این یعنی به یادگار بماند گلایه‌ام به شما… بله عزیزانم جهت تبلیغات به من اسدالله یکتا با پیش از پنجاه سال فعالیت هنری‌ام پیغام دهید… مردی هفتاد و چند ساله مورد اعتماد مردم ایران با یک دنیا اندوه آماده برای گفتن تبلیغاتی که نمی‌دانم به سود مردمم است یا ضرر آنها!

گفتنی است که اسدالله یکتا متولد ۱۳۲۶ در تهران است و تاكنون در بیش از ۸۰ فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی نقش‌آفرینی كرده است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.