قتل کودک 7 ساله توسط ناپدری و مادر سنگدل

جسدش را با فندک سوزاندم تا از مرگ او مطمئن شوم

ناپدری و مادر سنگدل در کرج کودک 7 ساله‌ای را به قتل رساندند. این کودک کرجی زیر شکنجه‌های مادر و ناپدری معتاد کشته شد و این زن و شوهر به جرم خود اعتراف کردند. جسد این کودک بی‌گناه نیز با فندک سوزانده شده بود.

ناپدری شیشه‌ای که پسر 7 ساله را با همدستی مادر پسربچه در مهرشهر کرج شکنجه کرده و به قتل رسانده بود، صحنه قتل را بازسازی کرد.

راز این جنایت هولناک از یکم آذر سال‌گذشته با کشف جسد پسربچه‌ای در یک خرابه در مهرشهر فاش شد. با حضور تیم جنایی مشخص شد جسد متعلق به پسربچه‌ای حدود هفت ساله بوده که آثار سوختگی و ضرب‌وجرح روی تمام بدنش دیده می‌شد. جسد در میان پتویی قهوه‌ای قرار داشت.

بعد از گذشت پنج‌ماه از این جنایت، زنی هراسان با پلیس تماس گرفت و مدعی شد جسد متعلق به پسرش به نام آرش است. مأموران بعد از تحقیق از این زن دریافتند عامل جنایت ناپدری آرش بوده که مرد معتاد دستگیر شد و به قتل اعتراف کرد.

عاملان این جنایت هولناک، پس از هفت‌ماه به بازسازی صحنه قتل پسربچه پرداختند. متهمان به محل جنایت منتقل شده و در مقابل افسر جنایی و بازپرس ویژه قتل به تشریح این جنایت پرداختند.

اعتراف به جنایت

عامل جنایت به نام میثم در تحقیقات گفت: «بعد از جدایی از همسرم با مادر آرش در خیابان آشنا شده و به خاطر اینکه هر دو معتاد بودیم، صیغه محرمیت خوانده و همخانه شدیم. من به آرش علاقه داشتم اما مادرش به رابطه ما حسادت می‌کرد. او کاری می‌کرد که آرش را کتک بزنم. چند بار پسربچه را با لوله آب کتک‌زده و بدنش را سوزاندم. روز قتل، همسرم، آرش را برای خرید برنج به مغازه فرستاد اما کیسه برنج در میان راه پاره شد.

آرش برنج‌ها را از روی زمین جمع کرد و کثیف به خانه آورد. مادرش عصبانی شد و خواست او را تنبیه کنم. من هم عصبانی شدم و او را به بخاری روشن چسباندم و بعد با شیلنگ کتکش زدم. بعد هم مادرش او را به پشت‌بام برد و به نرده‌های راه‌پله بست. دلم سوخت و خواستم او را به خانه بیاورد. وقتی به خانه آمد، حالش بد بود و به سختی نفس می‌کشید بعد هم مرد. با کمک همسرم، جسد را در ماشین دوستم گذاشته و به بیابان‌های اطراف مهرشهر برده و رها کردیم. یک روز بعد به آنجا سر زده و فهمیدم آن را پیدا کرده‌اند.»

متهم درباره آثار سوختگی با فندک روی جسد پسربچه گفت:   «وقتی نفسش بند آمد، مطمئن نبودیم مرده است. به همین دلیل با فندک بدنش را سوزاندیم تا اگر زنده است واکنش نشان دهد اما واکنشی نشان نداد.»

در ادامه مادر آرش هم مدعی شد، نقشی در قتل پسرش نداشته و در این مدت همسر دومش اجازه نمی‌داده با پلیس تماس بگیرد و ماجرا را گزارش دهد. پس از بازسازی صحنه قتل، دو متهم روانه زندان شدند تا پرونده بعد از صدور کیفرخواست برای محاکمه به دادگاه کیفری یک استان البرز ارسال شود.

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.