رقبای رییسی، پیروزی او را تبریک گفتند

نتایج نهایی انتخابات هنوز اعلام نشده است

هر سه رقیب سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پیروزی او را تبریک گفتند. نتایج نهایی انتخابات هنوز اعلام نشده است

شهروند آنلاین: محسن رضایی، اولین نامزدی بود که پیروزی رییسی را تبریک گفت. در پیام تبریک او آمده است: انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰، در مقابل چشم ناظران و تحلیلگران جهانی، یکبار دیگر ثابت کرد که ملت سرافراز ایران، در پاسداشتِ نظام اسلامی و تقویت اقتدار و امنیت آن، از هیچ تلاشی دریغ نمی ورزند و بی تردید این آزمون بزرگ، برگ زرین دیگری بر تاریخ مجاهدات ملت تاریخ ساز ما افزود.

این حماسه شکوهمند را به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف و فداکار ایران و به منتخب ملت، برادر ارجمندم آیت الله جناب آقای حاج سیدابراهیم رئیسی تبریک عرض نموده، از محضر الهی، دوام توفیقات ایشان را در این مسئولیت خطیر، طلب میکنم.

عبدالناصر همتی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری هم پس از رضایی در پیامی اینستاگرامی به سید ابراهیم رئیسی تبریک گفت. در این پیام خطاب به رئیسی آمده است: انتخاب جنابعالی را به عنوان سیزدهمین رییس جمهور اسلامی ایران تبریک می گویم. مردم سرافراز ایران به حق انتظار دارند زندگی سرشار از ایمد، آرامش و رفاه داشته باشند. امیدوارم دولت حضرتعالی با تدابیرو و اقدامات خود در صحنه داعلی و بین المللی تحت زعامت حضرت آیت الله خامنه ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی موجبات سرافزای جمهوری اسلامی ایران، بهبود معیشت و زندگی همراه آسایش و رفاه ملت بزرگ ایران را فراهم سازد.

سید امیر حسین قاضی زاده هاشمی، هم در بیانه ای با تبریک به رییسی نوشت: بار دیگر شور و شعور مردم فهیم سرزمین ما حماسه آفرید و با لطف الهى سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در کمال آرامش برگزار شد و على‌رغم شیوع بیماری کرونا و ضرورت حفظ سلامت آحاد جامعه، گلایه‌مندی مردم از عملکرد دولتمردان فعلی و تبلیغات منفى رسانه‌هاى بیگانه، حضور گسترده و باشکوهى در پاى صندوق‌هاى رأى رخ داد که باید به چنین مردم هوشیار و وفادارى صمیمانه تبریک گفت و در برابر آن‌ها سر تعظیم فرود آورد.

بنده به سهم خود این حضور حماسی و اقتدار آفرین را به رهبر معظم انقلاب اسلامی که با بیانات هدایتگر خود در آستانه انتخابات، راه را بر همگان آشکار کرد تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و ضمن حمایت از رأی مردم، به برگزیده ملت، حضرت آیت الله سید ابراهیم رئیسی تبریک عرض می‌کنم و از خداوند متعال برای ایشان توفیق خدمت روز افزون به ملت بزرگ ایران را خواستارم.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.