خبرنگاران دوباره خبر شدند

اتوبوس خبرنگاران در استان آذربایجان غربی دچار حادثه شد؛ 2 فوتی و 21 مصدوم

عملیات امداد و نجات حادثه سرنگونی اتوبوس خبرنگاران و روزنامه‌نگاران کشور که برای ماموریتی خبری به استان آذربایجان غربی رفته بودند؛ در محور پیرانشهر به نقده، در حال انجام است. اکنون 3 تیم‌ امداد و نجات هلال‌احمر آذبایجان شرقی در محل حادثه هستند.بالگرد امداد ونجات هلال‌احمر آذربایجان شرقی نیز از تبریز به محل حادثه اعزام شد و دقایقی پیش عملیات انتقال مجروحان را به بیمارستان ارومیه آغاز کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی هلال‌احمر؛ این اتوبوس حامل خبرنگاران و روزنامه‌نگاران سرویس‌های میراث فرهنگی و محیط زیست خبرگزاری‌ها و مطبوعات سراسری ایران بوده است. براساس اعلام اورژانس کشور تا کنون 2 فوتی  تایید شده است و تیم‌های امداد و نجات هلال‌احمر در حال رسیدگی به 21 مصدوم این حادثه هستند. بالگرد امداد و نجات از تبریز به محل حادثه اعزام شد و دقایقی پیش عملیات انتقال مجروحان بدحال را از بیمارستان شهرنقده به بیمارستان عالی‌نسب تبریز انجام داد. تعدادی از مصدومان دیگر نیز پیش از این با آمبولانس به بیمارستان شهرستان نقده انتقال داده شده بودند.

ولی‌پور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر با ابراز تاسف  و عرض تسلیت به جامعه‌ی رسانه کشور اسامی خبرنگاران فوت شده را  به نقل از اورژانس کشور خانم‌ها مهشاد کریمی و ریحانه یاسمنی اعلام کرد و حال 6 مصدوم این سانحه را وخیم گزارش کرد. حادثه وازگونی این اتوبوس در ساعت 17:45 عصر امروز رخ داده است

خبرنگاران سرنشین این اتوبوس برای بازدید از پروژه‌های احیای دریاچه ارومیه به دعوت سازمان محیط‌زیست به ارومیه رفته بودند.

دقایقی پیش استاندار آذربایجان غربی و رئیس جمعیت هلال‌احمر این استان در محل حادثه حاضر شدند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.