بازگشت مسیح به سینما

«رستاخیز» مسیح در سینما پس از ۱۶ سال

جیمز کاویزل، بازیگر نقش حضرت مسیح (ع) اعلام کرد نسخه نهایی فیلمنامه دنباله فیلم موفق «مصائب مسیح» از سوی مل گیبسون برای او ارسال شده است.

جیمز کاویزل، بازیگر آمریکایی، پس از بازی در نقش حضرت مسیح(ع) در فیلم «مصائب مسیح» ساخته مل گیبسون در سال ۲۰۰۴، به دلیل ماهیت جنجال‌برانگیز این فیلم از سوی هالیوود بایکوت شد و حالا در مصاحبه‌ای جدید عنوان کرده پس از ۱۶ سال در فیلم جدید «مصائب مسیح: رستاخیز» بازی خواهد کرد و این فیلم را بزرگ‌ترین فیلم در تاریخ سینما توصیف کرد.
فیلم «مصاحب مسیح» ساخته مل گیبسون با بازی جیمز کاویزل در سال ۲۰۱۴ به موفقیت بزرگی دست یافت و با بودجه ۳۰ میلیون دلاری به فروش ۶۲۲ میلیون دلاری در سطح جهان رسید تا پرفروش ترین فیلم مستقل تمام ادوار نام بگیرد.
«مصائب مسیح» داستان رنج‌های پایان عمر و به صلیب کشیده شدن حضرت عیسی (ع) را روایت کرد و فیلم جدید «مصائب مسیح: رستاخیر» به رستاخیر او از مرگ در روز سوم و وقایع پس از آن می پردازد.
چند سال پیش خبر ساخت دنباله‌ای بر فیلم «مصائب مسیح» مطرح شد اما تاکنون مشخص نبود که مل گیسبون قصد دارد مجددا از جیمز کاویزل که حالا ۵۱ ساله است برای نقش مسیح استفاده کند.
در سال ۲۰۱۶، راندال والاس که پیش‌تر برای نگارش فیلمنامه «شجاع‌دل» ساخته مل گیبسون نامزد اسکار شده، مشغول نگارش فیلم‌نامه‌ اولیه‌ای با عنوان «مصائب مسیح: رستاخیر» بود. گیبسون پیش‌تر اعلام کرده بود این فیلم تا اواخر ۲۰۱۹ و اوایل ۲۰۲۰ اکران نخواهد شد چرا که پروژه و سوژه بسیار بزرگی است.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.