انتشار راهنمای تحصیل در 9 کشور اروپایی

کتاب «راهنمای تحصیل در کشورهای اروپایی شامل اتریش، اسپانیا، ایتالیا، بلژیک، دانمارک، سوئد، فرانسه، مجارستان و هلند» منتشر شد

اداره کل دانش‌آموختگان سازمان امور دانشجویان با همکاری رایزن علمی ایران در اروپا کتاب راهنمای تحصیل در کشورهای اروپایی را منتشر کرد.

شهروند آنلاین: سازمان امور دانشجویان وزارت علوم طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد که کتاب «راهنمای تحصیل در کشورهای اروپایی شامل اتریش، اسپانیا، ایتالیا، بلژیک، دانمارک، سوئد، فرانسه، مجارستان و هلند» با همکاری اداره کل دانش‌آموختگان این سازمان و رایزن علمی ایران در اروپا تهیه، تنظیم و به چاپ رسیده و آماده ارایه به متقاضیان است.

با توجه به اینکه بسیاری از افراد بدون آگاهی از شرایط تحصیل در اروپا اقدام برای پذیرش می‏‌کنند و برخی مواقع هزینه‏‌های زیادی را از دست می‏‌دهند و نتیجه دلخواه خود را کسب نمی‏‌کنند. در پاسخ به این نیاز کتاب راهنمای تحصیل در کشورهای اروپایی منتشر و ضوابط اخذ پذیرش از دانشگاه‏‌های اروپایی با اطلاع دقیق از نحوه پذیرش و مدارک مورد نیاز دانشگاه مقصد در آن تشریح شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان امور دانشجویان، بر اساس این اطلاعیه، متقاضیان برای تهیه نسخه الکترونیکی کتاب راهنمای تحصیل در کشورهای اروپایی می‌توانند با اداره کل امور دانش‌آموختگان به نشانی Ext۱۱_grad@saorg.ir مکاتبه کنند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.