اسامی نفرات برتر کنکور اعلام شد

32 پسر و 9 دختر در میان نفرات برتر کنکور

اسامی نفرات برتر کنکور در ۵ گروه آزمایشی بر روی سایت سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

شهروند آنلاین: به گزارش سازمان سنجش، در گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی محمد پیام ثابتی از تهران، محمد شایان شعبانی از رفسنجان، محمد اسماعیلی از اراک، پارسا نوروزی‌نژاد از سبزوار، امیرمهدی میقانی از اراک، ترانه خسرو جردی از مشهد، محمدجواد احمد پور از اصفهان، محمدحسن جعفرآبادی از تهران، ماهان بیهقی از تهران و دانیال غریب از مشهد به ترتیب رتبه‌های ۱ تا ۵ را از آن خود کردند.
در گروه آزمایشی علوم تجربی نیما ابوالحسنی از تبریز، پارسا فتحی از اردبیل، عرفان کپه از ترکمن، آیناز مارالی از جلفا، حسن قیم از اهواز، آرین آور از تهران، بارید محمدی از سقز، محمد حسن فلاحت از اهواز، آوا فاضلی از اصفهان و نگین سرلک از تهران نیزبه ترتیب موفق به کسب رتبه‌های یک تا ۱۰ شدند.

در گروه آزمایشی علوم انسانی امیرمهدی ذلفی از ابهر، جواد عبدیایی از شمیرانات، محمدجواد مهدیان از شاهین‌شهر، امیرحسین جلالی از یزد، امیرمحمد باقری از تهران، حسین ملکی از نیشابور، سحر محمدی از زنجان، سید محمدعلی شهرستانی از شمیرانات، دانیال دولت شاهی از تهران و امیرمحمد سلیمانی از تهران رتبه‌های ۱ تا ۱۰ این گروه آزمایشی را به دست آوردند.

در گروه آزمایشی هنر سیدسپهر فرندی از زنجان، بهنود امیری از کرج، پریا الستی از تهران، می‌سا شفیع‌پور فومنی از رشت، و پروشا یوسف سیاه‌بندی از تهران نیز رتبه‌های ۱ تا ۵ را کسب کردند.

همچنین امیرحسین زرندی از خوی، سحر دورود گر از تربت حیدریه، آرتین معتبری از تهران، دانیال منتظری از اصفهان، امیرحسین جعفرآبادی از تهران، و سیدمحمدصادق سیدهاشمی‌ریزی از کرج نیز به ترتیب رتبه‌های ۱ تا ۵ گروه آزمایشی زبان را به دست آوردند.

 

اسامی نفرات برتر کنکوراسامی نفرات برتر کنکوراسامی نفرات برتر کنکوراسامی نفرات برتر کنکور

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.