تام کروز به فضا می‌رود

تام کروز برای فیلمبرداری صحنه‌هایی از یک فیلم جدید با همکاری شرکت «اسپیس ایکس» به فضا می‌رود

گفته می‌شود این سفینه فضایی یک جای خالی دیگر دارد و باید دید چه فرد دیگری در این سفر حضور خواهد داشت؛ یک بازیگر مرد، یک بازیگر زن، یک خلبان دیگر، کریستوفر مک کوایر، کارگردان «ماموریت غیرممکن ۷» یا ایان ماسک، بنیانگذار شرکت فضایی «اسپیس ایکس»؟

تام کروز قرار است در سال ۲۰۲۱ میلادی برای فیلمبرداری صحنه‌هایی از یک فیلم جدید با همکاری شرکت «اسپیس ایکس» به فضا برود. کروز که هم اکنون مشغول بازی در هفتمین قسمت از فیلم‌های «ماموریت غیرممکن» است و انتشار ویدئویی از بدلکاری حیرت‌آور او در این فیلم توجهات فراوانی جلب کرد، قرار است در ماه اکتبر سال ۲۰۲۱ با همکاری کمپانی فناوری فضایی «اسپیس ایکس» به ایستگاه بین المللی فضایی سفر کند.
داگ لیمان، کارگردان و تهیه‌کننده آمریکایی که در فیلم‌های «بری سیل» و «لبه فردا» با «تام کروز» همکاری داشته نیز در این سفر حضور خواهد داشت و «مایکل لوپز الریا» خلبان ناسا و رکورددار فضاپیمایی نیز، این دو را به ایستگاه فضایی بین‌المللی خواهد برد تا شرایط را بررسی و حتی چندین صحنه را فیلمبرداری کنند.
گفته می‌شود این سفینه فضایی هم‌اکنون یک جای خالی دیگر دارد و باید دید چه فرد دیگری در این سفر حضور خواهد داشت؛ یک بازیگر مرد، یک بازیگر زن، یک خلبان دیگر، کریستوفر مک کوایر کارگردان «ماموریت غیرممکن ۷» که گفته می شود با این پروژه نیز همکاری دارد و یا ایان ماسک، بنیانگذار شرکت فضایی «اسپیس ایکس»!
کروز، داگ لیمان و کریستوفور قراردادی ۲۰۰ میلیون دلار برای ساخت یک فیلم جدید با کمپانی یونیورسال امضاء کرده‌اند که گفته می‌شود فیلمنامه آن در مراحل نخست نگارش است اما یکی از مهم‌ترین و بلندپروزانه‌ترین پروژه‌های سینمایی در سال‌های آینده خواهد بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.