تیم‌ملی فوتبال بدون سرمربی و مربی!

اسکوچیچ و هاشمیان از ابتدای این هفته به علت ابتلا به ویروس کرونا در قرنطینه به سر می‌برند

به نظر می‌رسد ابتلای سرمربی و دستیار اول ایرانی به کرونا باعث ایجاد دردسرهایی در آستانه بازی‌های حساس یوزهای ایرانی در مرحله نهایی مقدماتی جام‌جهانی خواهد شد.

دراگان اسکوچیچ و وحید هاشمیان، سرمربی و مربی تیم‌ملی فوتبال ایران از اوایل هفته جاری به علت بروز علایم بیماری و مثبت‌شدن تست کرونای خود در قرنطینه به سر می‌برند تا بعد از بهبودی کامل، مجددا به محل کار خود بازگردند. البته ظاهرا هر دو نفر در شرایط خوبی قرار دارند و به نوع حاد این ویروس مبتلا نشده‌اند.

این دو در حالی به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که اوایل تیرماه سال‌جاری دومین دوز واکسن کرونای خود را هم دریافت کرده بودند، ولی باز هم مصونیت لازم برای جلوگیری از ابتلا به این ویروس در بدن اسکوچیچ و هاشمیان ایجاد نشده است و آنها در بدترین زمان ممکن به کرونا مبتلا شده‌اند.

غیبت اسکوچیچ و هاشمیان در حالی است که از فردا مینی کمپ تیم‌ملی فوتبال ایران با حضور بازیکنان داخلی آغاز می‌شود و در غیاب این دو نفر، دو دستیار خارجی و همین‌طور کریم باقری هدایت تیم‌ملی را برعهده خواهند داشت.

همچنین تیم‌ملی از هشتم شهریور اردوی نهایی خود را آغاز خواهد کرد و روز یازدهم و شانزدهم همین ماه در ایران با سوریه و در قطر با عراق دیدار می‌کند تا سهمیه حضور در جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر را به دست آورد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.