4 انتخاب در ریاست جمهوری

انتصاب دستیار اقتصادی، معاون اجرایی، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی

فرهاد رهبر دستیار اقتصادی رئیسی شد، صولت مرتضوی معاون اجرایی رئیس‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، میثم لطیفی معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و  عادل آذر مشاور رئیس‌جمهوری و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی

شهروند آنلاین: حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی با صدور احکامی دکتر «فرهاد رهبر» را به سمت دستیار اقتصادی رئیس‌جمهوری، «سید صولت مرتضوی» را به سمت معاون اجرایی رئیس‌‌جمهوری و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، «میثم لطیفی» را به سمت معاون رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور و  «عادل آذر» را به سمت مشاور رئیس‌جمهوری و رئیس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه‌ریزی منصوب کرد.

دکتر رهبر متولد ۱۳۳۸ سمنان و دانش‌آموخته دکتری اقتصاد نظری است که ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی و ریاست دانشگاه تهران را در کارنامه اجرایی و مدیریتی خود دارد.

دکتر مرتضوی متولد ۱۳۴۰ و دانش‌آموخته دکتری حقوق عمومی است که معاونت بنیاد مستضعفان، معاون سیاسی وزیر کشور، استاندار خراسان‌جنوبی و شهردار مشهد از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی اوست.

دکتر لطیفی متولد سال ۱۳۵۷در همدان و دانش‌آموخته دکتری تخصصی مدیریت منابع انسانی است که عضویت هیأت علمی دانشگاه، ریاست دانشکده مدیریت دانشگاه امام صادق(ع) و عضویت در شورای نخبگان بنیاد ملی نخبگان را در کارنامه علمی و مدیریتی خود دارد.

 دکتر عادل آذر متولد ۱۳۴۵ دهلران، دانش‌آموخته دکتری مدیریت و عضو هیأت علمی دانشگاه است و نمایندگی مجلس شورای اسلامی، ریاست مرکز آمار ایران و ریاست دیوان محاسبات کشور را در کارنامه اجرایی و مدیریتی خود دارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.