پایان تلخ نبرد دروازه‌بان‌های نامدار استقلال

رشید مظاهری بعد از خودداری از سفر به دوبی قراردادش را با آبی ها فسخ کرد

به نظر می‌رسد ماجرای داشتن دو دروازه‌بان آماده و شماره یک در استقلال به پایان رسیده و مظاهری به خاطر اختلافات مالی حاضر به ادامه همکاری نیست.

در حالی که کاروان استقلال در امارات به سر می‌برد، حواشی پیرامون این باشگاه پیش از دیدار برابر الهلال به اوج خود رسیده و پس از اینکه رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند و محمد دانشگر روز یکشنبه از سفر به دوبی خودداری کرده بودند، حالا خبر می‌رسد که گلر آبی‌پوشان قراردادش را با این تیم فسخ کرده است.

مظاهری که طی هفته‌های گذشته جلسات فراوانی را به همراه وکیلش با احمد مددی، مدیرعامل استقلال، برگزار کرد، با مدیران باشگاه به توافق دست پیدا نکرد. قول‌ها و وعده‌هایی که مدیران باشگاه برای پرداخت مطالبات این دروازه‌بان داده بودند، عملی نشد و با وجود این، مظاهری تصمیم گرفت تا در تمرینات تیمش حضور پیدا کند.

گلر آبی‌ها حتی در این زمینه نیز یک پست اینستاگرامی منتشر و اعلام کرد که قصد دارد به فوتبالش در استقلال ادامه دهد؛ اما روز گذشته این دروازه‌بان در حاشیه آخرین تمرین تیم در تهران از پرویز مظلومی، عضو هیأت مدیره باشگاه خواست تا به مشکلات مالی بازیکنان توجه کنند که این بار نیز از سوی مظلومی، تنها قول‌هایی مبنی بر پرداخت مطالبات طی روزهای آینده داده شد.

حالا مظاهری پس از اینکه از حضور در فرودگاه و سفر به دوبی خودداری کرده بود، علاوه بر حذف پست اینستاگرامی که مبنی بر ماندنش در استقلال منتشر کرده بود، قراردادش را نیز به صورت یک طرفه فسخ کرده است تا بدین ترتیب به نظر برسد او و استقلال به پایان کار خود رسیده‌اند.

این یک پایان تلخ برای یک نبرد شیرین بین دو دروازه‌بان آماده استقلال در یک سال‌ونیم اخیر بود. البته که آبی‌ها یک دروازه‌بان جدید هم از پیکان جذب کردند و شاید با جدایی مظاهری خیلی هم احساس نگرانی نکنند. با این حال باید دید سرنوشت دروازه‌بان سابق تیم‌ملی بعد از جدایی از استقلال چه خواهد شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.