قتل در بازار آهن

شهروندآنلاین|درگیری در بازارآهن با جنایت به پایان رسید. کارکنان این بازار وقتی با چوب و چاقو به جان هم افتادند، دست به قتل زدند.

این حادثه ساعت 19و30 دقیقه سه‌شنبه اول مهرماه رخ داد. وقتی به بازپرس مصطفی واحدی کشیک جنایی تهران خبر رسید که مردی افغانستانی در درگیری به قتل رسیده است، پیگیری‌ها در این خصوص آغاز شد. محل حادثه در بازار آهن حوالی شادآباد بود. بلافاصله کارآگاهان جنایی درمحل حضور یافتند و بررسی‌های خود را در این رابطه آغاز کردند. در همان تجسس‌های نخست مشخص شد که مردی پس از درگیری گروهی با همکاران خود، با ضربات چاقو به قتل رسیده است. بلافاصله تحقیقات از افراد شرکت‌کننده در درگیری آغاز شد. پس از بازجویی از آنان مشخص شد که دو گروه بر سر مسائل مالی با یکدیگر درگیر شده‌اند که یکی از آنها با ضربات متعدد چاقو کشته شده و چندنفر دیگر زخمی شده‌اند. برادر مقتول در رابطه با جزئیات این ماجرا به کارآگاهان گفت: «من به همراه 3 برادرم در بازار شادآباد به‌عنوان نگهبان مشغول به کار بودیم. چند وقتی می‌شد که با چندنفر از همکاران‌مان در بازار آهن دچار اختلاف شده بودیم. مشکل ما سر پول و مسائل مالی بود. اختلافات ما ادامه داشت تا اینکه شب حادثه عاملان جنایت که آنها هم 3 برادر بودند، به همراه عمویشان و 6نفر از اقوام‌شان به سراغ من و برادر دیگرم آمدند. آنها چاقو داشتند. ما هم چوب داشتیم. درگیری ما شدت گرفت تا اینکه درنهایت آنها با چاقو ما را زخمی کردند ولی برادرم جان خود را از دست داد.»

با اعلام جزئیات این ماجرا، پنج‌نفر از عاملان درگیری دستگیر شدند. اما افراد دیگر که در این درگیری شرکت کرده بودند، فرار کردند که تحقیقات برای بازداشت آنان آغاز شد. در تحقیق از شاهدان مشخص شد که دو برادر، عاملان اصلی این قتل هستند و آنها بودند که به مقتول ضربه وارد کردند، ولی در تحقیقات و بازجویی منکر این ماجرا شدند. درحال حاضر تحقیق از متهمان برای فاش‌شدن زوایای پنهان این پرونده همچنان ادامه دارد.

 

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.