واکسن با رضایت‌نامه والدین

کیوسک مطبوعات جهان: مهمترین رویدادهای منتشر شده در روزنامه های جهان؛ سه شنبه، 14سپتامبر 2021

دیلی تلگراف گزارش داده دولت انگلیس تأیید کرده رضایت والدین یا سرپرست قبل از واکسیناسیون در مدارس توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی درخواست می شود ،

گاردین


بسیاری از صفحات اول روزنامه های انگلیس بر گسترش عرضه واکسن تمرکز دارند. گاردین نوشته بوریس جانسون روز سه شنبه شروع تزریق های تقویت کننده برای افراد بالای 50 سال را تایید می کند.
این روزنامه می گوید نخست وزیر شتاب بسیار زیادی در برنامه واکسن ارائه داده و مخالفت خود را با هرگونه قرنطینه بیشتر در سال جاری نشان می دهد.

تایمز


تایمز هم واکسن های یادآور را در گزارش اصلی خود آورده و نوشته در ماه های آینده به اکثر بزرگسالان یک دوز واکسن اضافه کووید تزریق می شود و همچنین کودکان بالای 12 سال می توانند اولین دوز را دریافت کنند.
نخست وزیر انگلیس تأیید کرده که به 33 میلیون بزرگسال بالای 50 سال این واکسن ها ارائه می شود؛ این گروه سنی شش ماه بعد از دومین دوز از واکسن کرونا، می توانند این دوز را دریافت کنند.

دیلی تلگراف


دیلی تلگراف گزارش داده دولت انگلیس تأیید کرده رضایت والدین یا سرپرست قبل از واکسیناسیون در مدارس توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی درخواست می شود ، اما اگر دانش آموز صلاحیت انجام این کار را داشته باشد ، به رضایت نیاز نخواهد بود.

فایننشال تایمز


فایننشال تایمز گزارش می دهد که وزارت خزانه داری انگلیس برنامه نخست وزیر برای ایجاد تونل بین اسکاتلند و ایرلند شمالی را که هزینه آن حداقل 15 میلیارد پوند برآورد شده را از بین برد.
این روزنامه می گوید این اقدام بخشی از “سرکوب” خزانه داری است که با محدودیت خودخواسته هزینه های عمومی سروکار دارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.