مرگ سیمین در آتش انفجار نارنجک

پرونده قتل مادر تهرانی در دادسرای جنایی بررسی می شود

نارنجک دست ساز جان مادر 54 ساله را گرفت. این حادثه 20 روز پیش در منطقه نبرد جنوبی رخ داد. زن حادثه دیده به بیمارستان منتقل شد اما پس از 12 روز در بیمارستان جان باخت.

روز 15 شهریور ماه  بود که نارنجکی جلوی پای سیمین معصومی خلفلو 54 ساله منفجر شد. صحنه وحشتناکی بود با انفجار نارنجک سیمین دچار آتش سوزی شد. مردم کمکش کردند و آتش خاموش شد و زن تهرانی را  به بیمارستان منتقل کردند.

پرونده قتل مادر 54 ساله

لباس های سیمین بوی گوگرد می داد و پزشکان در ابتدا قصد داشتند با بیهوش کردن مادر خانواده او را به اتاق عمل منتقل کنند اما گاز گوگرد به ریه های سیمین ورود کرده بود و همین مانع بیهوش کردن وی شد و پس از 2 روز درمان و خالی شدن ریه از گاز گوگرد، او به اتاق عمل منتقل شد.

سیمین معصومی خلفلو نزدیک به دو هفته در بیمارستان تحت نظر قرار داشت اما به خاطر شدت سوختگی روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت و مرگ وی در هاله ای از ابهام است.

علی سید احمدی شوهر سیمین معصومی در خصوص این حادثه مرگبار گفت: همسرم روزهایی که در بیمارستان بود درباره اتفاقی که افتاد صحبت کرد و حتی خواستم همسرم را یک روز از بیمارستان مرخص کنند تا محل دقیق حادثه را به ما نشان دهد اما مانع این کار شدند.

او در حال برگشت به خانه بود که ناگهان جلوی پایش انفجاری رخ می دهد و لباس هایش آتش می گیرد که یک زن به کمک همسرم می رود آتش روی زنم را خاموش می کند و در ادامه یک زن از خانه بیرون آمده و یک چادر همسرم را می پوشاند که سیمین گوشی موبایلش را به زن جوان می دهد و از او می‌خواهد با دخترمان تماس بگیرد و همسرم به کمک زن جوان به جلوی خانه دخترم که در نزدیکی محل حادثه بود می روند.

همسرم به کمک دخترم به بیمارستان منتقل شد .ابتدا اعلام کردند همسرم 30 درصد دچار سوختگی شده اما بعد 2 روز بعد که همسرم به اتاق عمل منتقل شد از سوی پزشکان اعلام کردند که 70 درصد دچار سوختگی شده است. نزدیک به 10 روز در بیمارستان بستری بود و تلاش پزشکان برای نجات جان همسرم ادامه داشت تا اینکه ساعت 2 بعد از ظهر پنجشنبه 27 شهریور ماه جان باخت.

بیمارستان علت مرگ را سوختگی به خاطر انفجار نارنجک دست ساز اعلام کردند که پرونده در دادسرای نبرد تشکیل شده و بعد از یک هفته از این ماجرا دادسرای نبرد دستور داده پرونده در دادسرای امورجنایی تهران تشکیل و پیگیری شود.بنا بر این گزارش، تحقیقات تکمیلی در خصوص شناسایی عاملان این انفجار مرگبار نارنجک دست ساز و بررسی های بیشتر ادامه دارد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.