توپ پُر یحیی قبل از مواجهه با ژاوی

یحیی گل‌محمدی می‌گوید تیمش را برای برد مقابل السد قطر به زمین می‌فرستد؛ او از بازیکنانش خواسته عطش گلزنی‌شان کم نشود

سرمربی پرسپولیس قبل از دیدار با السد قطر در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در نشست خبری حضور یافت و صحبت های جالبی را بر زبان آورد.

یحیی گل‌محمدی در ابتدای نشست خبری خودش بیان کرد:‌با بهترین و یکی از قوی‌ترین تیم‌های این دوره از مسابقات باید بازی کنیم. با مربی که این تیم دارد، یکی از مدعیان اصلی کسب جام خواهد بود. ما هم در چند بازی اخیر نشان دادیم به معنای واقعی یک تیم هستیم و فقط یک ستاره داریم که آنهم تیم پرسپولیس است. تیم السد ستاره و بازیکنان خوب زیادی دارد. این کارمان را سخت می‌کند و باید تمرکز زیادی داشته باشیم که بتوانیم آنها را مهار کنیم.

السدی‌ها یک مربی باهوش هم دارند. فکر می‌کنم این کار را برای همه تیم‌ها سخت می‌کند، اما ما هم پرسپولیس هستیم و برای خودمان هدف‌های بزرگی تعیین کردیم و برای رسیدن به این اهداف حاضریم فداکاری کنیم و حتی از جان‌مان بگذریم. حاضریم فداکاری کنیم و باعث افتخار هواداران‌مان باشیم.

وی ادامه داد:باید بتوانیم از فرصت‌هایی که به دست می‌آوریم استفاده کنیم و ان‌شاءالله بتوانیم مانند بازی قبل که نشان دادیم چه تیم خوب و بزرگی هستیم، در این بازی هم عملکرد خوبی داشته باشیم. خودم به شخصه خیلی به بازیکنانم امیدوار هستم و اگر این باور را داشته باشند که ما می‌توانیم این بازی را ببریم، قطعاً این اتفاق خواهد افتاد. در نهایت هم امیدوارم یک بازی خوب را شاهد باشیم و نتیجه این مسابقه هم به نفع ما باشد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا به نظرش در دیدار با السد نکته مهمی وجود دارد که سرخپوشان باید مراقب آن باشند، تصریح کرد: موارد زیادی وجود دارد. این تیم ستاره‌های فوق‌العاده‌ای دارد و در خطوط مختلف از بازیکنان خوبی بهره می‌برد. السدی‌ها یک مربی باهوش هم دارند. فکر می‌کنم این کار را برای همه تیم‌ها سخت می‌کند، اما ما هم پرسپولیس هستیم و برای خودمان هدف‌های بزرگی تعیین کردیم و برای رسیدن به این اهداف حاضریم فداکاری کنیم و حتی از جان‌مان بگذریم. حاضریم فداکاری کنیم و باعث افتخار هواداران‌مان باشیم. ما می‌دانیم که هواداران‌مان منتظر بازی فردا و خبرهای خوب هستند. ما با تمام وجودمان بازی خواهیم کرد.

گل‌محمدی همچنین گفت: من در کنفرانس قبلی هم گفتم که بعضی از بچه‌ها با مصدومیت به میدان می‌روند و حتی یکی از بازیکنان با شکستگی پا برای تیم‌مان بازی می‌کند، اما برخی‌ها این حرف من را باور نکردند. با این حال باید بگویم واقعیت همین است. ما تیمی هستیم که بازیکنانش از جان‌شان مایه می‌گذارند و دو سه تا از بچه‌ها به زور دارو و دکترها بازی می‌کنند. این جای خوشحالی دارد و نشان می‌دهد به تمام معنا یک تیم هستیم و حاضریم برای هواداران‌مان همه چیزمان را فدا کنیم.

او با اشاره به برد پرگل تیمش مقابل الشارجه امارات تاکید کرد: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. در بازی قبل ما خیلی خوب شروع کردیم و به موقع گل زدیم و در ادامه هم توانستیم فشار را حفظ کنیم و به گل‌های بعدی دست پیدا کنیم. برای یک تیم خیلی خوب است که بتواند به گل برسد و بازی برایش راحت می‌شود. امیدوارم در بازی با السد هم این اتفاق بیفتد. در هر صورت پرسپولیس به یک تیم هجومی و زدن گل‌های زیاد معروف است.

گل‌محمدی در بخش پایانی حرف‌هایش بیان کرد: از بازیکنانم خواسته‌ام که هیچ وقت عطش گلزنی‌شان کم نشود. می‌توانیم همان عملکردی که جلوی شارجه داشتیم در بازی فردا هم داشته باشیم، اما شرایط سخت است. السد استراحت خوبی داشته و به تمام بازیکنانش در بازی قبل استراحت داده است، اما از طرفی با توجه به مصدومیت‌ها تمام بازیکنان ما در چهار بازی قبلی بازی کرده‌اند. امیدوارم عملکردی که مقابل شارجه داشتیم را برابر السد هم داشته باشیم و بتوانیم نتیجه خوبی بگیریم.

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.