قتل نوزاد سنندجی و طراحی نقشه سرقت

قاتل یکی از نزدیکان خانواده مقتول بود

قاتل نوزاد سنندجی که به خاطر انتقام‌جویی دست به این جنایت زده بود، توسط ماموران پلیس دستگیر شد.

سرهنگ عبدالله فاتحی، رئیس پلیس آگاهی نیروی انتظامی استان کردستان درباره جزئیات این خبر گفت: «روز سه‌شنبه ۲۰ مهر ماه جاری با اعلام گزارشی به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت طلا و جواهرات از یک منزل مسکونی و مرگ مشکوک نوزاد ۱۸ماهه در سنندج، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. با توجه به حساسیت موضوع و نگرانی افکار عمومی در این خصوص، تیم‌های بررسی صحنه جرم و کارآگاهان پلیس آگاهی استان در محل وقوع این حادثه جنایی حاضر شدند. آنها تحقیقات خود را در سریع‌ترین زمان ممکن آغاز کردند.»

رئیس پلیس آگاهی کردستان ادامه داد: «در این مدت گمانه‌زنی‌های غیرمرتبط درخصوص علت وقوع این حادثه توسط رسانه‌های معاند صورت گرفت. این رسانه‌ها با هدف تشویش اذهان عمومی قصد موج‌سواری بر موضوع و ناامن جلوه‌دادن استان را داشتند. با پیگیری شبانه‌روزی نیروی توانمند استان این تحقیقات به سرانجام رسید و فرد قاتل به دام پلیس افتاد. کارآگاهان با انجام تحقیقات فنی و تخصصی از ساختگی‌بودن موضوع مطلع شدند. آنها با هماهنگی مقام قضائی قاتل را که یکی از نزدیکان دختربچه بود، دستگیر کردند. فرد قاتل در اظهارات خود به قتل اعتراف کرد.»

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان در ادامه صحبت‌های خود گفت: «قاتل در تحقیقات پلیسی گفت که به علت فرار از مجازات جرم مرتکب شده، اقدام به ساختن سناریوی سرقت و قتل کرده و از عمل خود ابراز ندامت و پشیمانی کرد. در صورت روشن‌شدن دیگر زوایای این پرونده از طریق رسانه‌های رسمی استان موارد به اطلاع مردم خواهد رسید.»

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.