قتل به خاطر سبقت غیرمجاز

2 برادر قاتل در کرج دستگیر شدند

دو برادری که به‌دلیل گرفتن سبقت غیرمجاز با راننده یک خودروی سواری درگیر و با ضرب‌وشتم او را به قتل رسانده بودند، توسط کارآگاهان اداره جرائم جنایی دستگیر شدند.

نهم مردادماه سال‌جاری خبر وقوع قتل مرد ۴۲ ساله در منطقه مهرشهر کرج به مرکز پیام پلیس آگاهی واصل و بلافاصله کارآگاهان اداره جرائم جنایی به محل حادثه اعزام شدند.

بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که در روز حادثه سرنشینان یک پیکان وانت به‌دلیل گرفتن سبقت غیرمجاز و رانندگی خطرناک مورد اعتراض مقتول قرار گرفته بودند که این امر منجر به درگیری این افراد با یکدیگر شده که با بالا گرفتن بحث‌وجدل، سرنشینان پیکان وانت با زدن ضربات متعدد چماق به سر مقتول و گذشتن با خودرو از روی بدنش،  این مرد 42 ساله را به قتل رسانده و متواری شده بودند.

در ادامه تحقیقات با شناسایی خودروی پیکان وانت متهمان، مشخص شد که سرنشینان خودرو چند روز پس از انجام قتل، آن را بدون انتقال سند به شخص دیگری فروخته و در مکان نامشخصی مخفی شده‌اند.

بلافاصله اقدامات اطلاعاتی-پلیسی کارآگاهان در این زمینه آغاز و با چندین شبانه‌روز تلاش بی‌وقفه در نهایت مخفیگاه هر دو سرنشین خودروی پیکان وانت که با یکدیگر برادر بودند را در شهرهای کرج و شهریار شناسایی و در دو عملیات جداگانه آنها را دستگیر و متهمان در بازجویی‌ها به درگیری و قتل مقتول اعتراف کردند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.