نمایندگان ایران حریفان آسیایی را شناختند

سیدبندی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا اعلام شد

صفحه توییتری فوتی رنکینگز از نحوه برخورد تیم‌ها در دیدارهای پلی‌آف و سیدبندی تیم‌ها در لیگ قهرمانان آسیا 2022 رونمایی کرد.

صفحه توییتری فوتی رنکیگنز مدعی شد که نمایندگان ایران و امارات در مرحله پلی‌آف رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف هم می‌روند. این صفحه توییتری که پیش از این سهمیه کشورها در لیگ قهرمانان آسیا را منتشر می‌کرد، حالا از تقابل استقلال با بنی یاس و سپاهان با الشارجه امارات خبر داده است.

تیم‌های السد، الدحیل و الریان از قطر، فولاد و پرسپولیس از ایران، الهلال، الفیصلی و الشباب از عربستان، الجزیره و شباب‌الاهلی از امارات، نیروی هوایی عراق، پاختاکور ازبکستان، الوحدات اردن، بمبئی سیتی هند، آهال ترکمنستان و الجیش سوریه 16 تیمی هستند که حضور خود را در مرحله گروهی قطعی کرده‌اند

فوتی رنکینگز در ابتدا نوشته است: «کنفدراسیون فوتبال آسیا لیست تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2022 را اعلام کرد. توجه داشته باشید که مجوز تیم‌های پرسپولیس و استقلال همچنان در دست بررسی است و حضور آنها هنوز قطعی نشده است. تاجیکستان، لبنان و کره‌شمالی مسابقات ACL 2022 را از دست خواهند داد.»

بدین ترتیب تیم‌های السد، الدحیل و الریان از قطر، فولاد و پرسپولیس از ایران، الهلال، الفیصلی و الشباب از عربستان، الجزیره و شباب‌الاهلی از امارات، نیروی هوایی عراق، پاختاکور ازبکستان، الوحدات اردن، بمبئی سیتی هند، آهال ترکمنستان و الجیش سوریه 16 تیمی هستند که حضور خود را در مرحله گروهی قطعی کرده‌اند.

سایر تیم‌ها باید برای کسب چهار سهمیه باقیمانده تلاش کنند. طبق ادعای فوتی رنکینگز، استقلال در تک‌بازی پلی‌آف میزبان بنی یاس امارات است، سپاهان میزبان الشارجه است، التعاون عربستان با الزوراء عراق و الغرافه با برنده دیدار الشرطه و نماینده دوم ازبکستان دیدار می‌کند.

فوتی رنکینگز سیدبندی احتمالی را نیز به این شرح اعلام کرده است:

سید ۱: السد قطر، الهلال عربستان، پرسپولیس، الجزیره امارات، الدحیل قطر

سید ۲: الفیصلی اردن، فولاد ایران، شباب الاهلی امارات، الریان قطر، الشباب عربستان

سید ۳: پاختاکور ازبکستان، الوحدات اردن، بمبئی هند، آهال ترکمنستان، الجیش سوریه

سید ۴: نیروی هوایی عراق، چهار تیم برنده‌ دیدارهای پلی‌آف

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.