حضور سرزده رئیسی در تجمع خانواده بیماران SMA در مقابل مجلس

دولت برای برطرف‌کردن مشکلات دارو تمام توان خود را به کار خواهد گرفت

رئیسی ضمن ابراز همدردی با این خانواده‌ها اطمینان داد که دولت برای برطرف‌کردن مشکلات دارو و درمان کشور به ویژه بیماران خاص مانند بیماران SMA تمام توان خود را به کار خواهد گرفت.

شهروندآنلاین: رئیس‌جمهوری پس از پایان نشست مشترک هیأت دولت و نمایندگان مجلس در جمع خانواده بیماران SMA که از روز یکشنبه مقابل مجلس تجمع کرده‌اند، به صورت سرزده حضور یافت.

رئیس‌جمهوری هنگام خروج از ساختمان مجلس، با مشاهده خانواده‌هایی که به همراه فرزندان بیمار خود کنار خیابان تجمع کرده بودند، از ماشین پیاده شده و با حضور در جمع ایشان با این خانواده‌ها گفت‌وگو کرد.

در این دیدار والدین بیماران SMA با هیجان و خوشحالی خود را به رئیس‌جمهوری رسانده و درخواست‌ها و مطالبات‌شان در زمینه تامین دارو و مشکلات درمانی فرزندان‌شان را مطرح کردند.

رئیسی ضمن ابراز همدردی با این خانواده‌ها، اطمینان داد که دولت برای برطرف‌کردن مشکلات دارو و درمان کشور به ویژه بیماران خاص مانند بیماران SMA تمام توان خود را به کار خواهد گرفت.

پس از سخنان کوتاه رئیس‌جمهوری تجمع کنندگان با تکبیر و صلوات خوشحالی خود را از حضور و دستور رئیس‌جمهوری اعلام کردند.

اس‌ام‌ای یک بیماری ژنتیکی پیش‌رونده در نوزادان است که با گذشت زمان شدت این بیماری عصبی عضلانی افزایش می‌یابد و برای جلوگیری از تشدید آن، بیماران مبتلا حتما باید تحت درمان بوده و دارو مصرف کنند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.