پوستر فیلم مستند «آن شب» رونمایی شد

‏ماجرای نوزادی که توسط مادرش به مبلغ ۱۵ میلیون تومان پیش‌فروش شده بود اما در بزنگاه تحویل به مشتری سرنوشت او تغییر کرد

همزمان با حضور در بخش مسابقه ملی پانزدهمین جشنواره بین‌المللی «سینماحقیقت»، پوستر فیلم مستند رونمایی شد.

به گزارش شهروندآنلاین به نقل از روابط عمومی پروژه، پوستر فیلم مستند «آن شب» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی مینا قاسمی زواره که در بخش مسابقه ملی فیلم‌های نیمه بلند پانزدهمین جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» حضور دارد، رونمایی شد.

این فیلم مستند ماجرای نوزادی است که توسط مادرش به مبلغ ۱۵ میلیون تومان پیش‌فروش شده بود اما در بزنگاه تحویل به مشتری سرنوشت او تغییر کرد و به صورت موبایلی فیلمبرداری شده است، یازدهمین فیلم مینا قاسمی زواره محسوب می‌شود. وی ساخت ۴ فیلم کوتاه داستانی و ۶ فیلم مستند بلند، نیمه بلند و گزارشی را در کارنامه خود دارد.

در خلاصه داستان «آن شب» آمده است: «این فیلم مستند روایتی از ورود ناگهانی یک مادر با نوزادش به مددسرای بانوان است که مدیر مرکز برای جلوگیری از فروش نوزاد به وسیله مادر تلاش می‌کند او به شیرخوارگاه تحویل دهد است اما با چالش‌های بسیاری روبه رو می‌شود.»

فهرست عوامل فیلم مستند «آن شب» عبارت است از: طراح و کارگردان: مینا قاسمی زواره، دستیار کارگردان: فاطمه زهرا قاسمی، فیلمبردار: مینا قاسمی زواره، تدوین و صداگذاری: مسعود ساکی، پژوهش: مینا قاسمی‌زواره و مرجان حسینی، مدیرتولید: محسن امین، گرافیک: مصطفی حسن‌بیگی، مترجم: مهرناز الماسی، روابط عمومی: آزاده فضلی، تهیه کننده: مینا قاسمی زواره، تولید شده در گروه هنری مینآذر.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.