تشکیل کمیته‌ بررسی افزایش پلکانی حقوق

بررسی جزئیات بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ با حضور رئیس‌جمهوری

هیأت دولت برای ادامه بررسی تبصره‌های بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و جزئیات آن فردا جمعه نیز تشکیل جلسه فوق‌العاده خواهد داد.

شهروندآنلاین: جزئیات و بندها و تبصره‌های بودجه پیشنهادی ۱۴۰۱ با حضور رئیس‌جمهوری و همه اعضای کابینه بررسی شد.

جلسات فوق‌العاده هیأت دولت برای بررسی و تدوین بودجه ۱۴۰۱ کل کشور روز پنجشنبه در دو نوبت صبح و بعدازظهر تشکیل شد و در آن درخصوص افزایش حقوق کارکنان مقرر شد کمیته‌ای این موضوع را بررسی کند، به گونه‌ای که افزایش حقوق به صورت پلکانی انجام شود تا کارکنانی که حقوق کمتری دریافت می‌کنند، افزایش حقوق بیشتری داشته باشند.

در این جلسه همچنین در راستای مردمی‌کردن اقتصاد و مشارکت مردم در اداره امور مقرر شد دستگاه‌های اجرایی پروژه‌های نیمه‌تمام در سطح استانی و ملی را با مشارکت بخش خصوصی تکمیل کنند.

در جلسه هیأت وزیران برای توسعه اینترنت همگانی و دسترسی همه آحاد مردم به اینترنت تصمیم گرفته شد تا توسعه و تکمیل زیرساخت‌های برق‌رسانی به روستاهای فاقد برق کشور با اولویت و به سرعت انجام شود.

در این جلسه همچنین با پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی مقرر شد برای تقویت صندوق بیمه کشاورزی، حدود ۷هزار میلیارد تومان در سال۱۴۰۱ به منظور جبران خسارت کشاورزان اختصاص یابد تا در صورت تایید نهایی توسط مجلس شورای اسلامی، این مبلغ در این زمینه هزینه شود.

در جلسه هیأت دولت همچنین در زمینه اختلاف فدراسیون فوتبال، صداوسیما و وزارت ورزش و جوانان درخصوص حق تبلیغات محیطی تصمیم گرفته شد کارگروهی متشکل از این سه دستگاه موضوع را بررسی کند و پیشنهاد مشخصی را برای تصویب به هیأت دولت ارایه دهد.»

هیأت دولت برای ادامه بررسی تبصره‌های بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور و جزئیات آن فردا جمعه نیز تشکیل جلسه فوق‌العاده خواهد داد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.