چگونه “ایوانکا ” تبدیل به “مایک پنس” شد

ترامپ دخترش را برای معاونت مدنظر داشت

در کتاب ریک گیتس آمده است که دونالد ترامپ در جلسه با مشاورانش با طرح ایده معاونت ایوانکا ترامپ گفته بود: «او سرزنده و باهوش و زیبا است و مردم عاشقش خواهند شد!»

یکی از اعضای پیشین کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا می‌گوید که وی در سال ۲۰۱۶ دخترش، ایوانکا ترامپ را به جای مایک پنس به عنوان گزینه معاونت خود در نظر داشت.

ریک گیتس که در تابستان سال ۲۰۱۶ معاون رئیس کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ بود در کتاب جدید خود نوشته است که نامزد جمهوریخواهان چند بار در جلسه با مشاورانش احتمال معرفی ایوانکا ترامپ به عنوان معاون خود را مطرح کرده بود. این عضو پیشین کارزار انتخاباتی رئیس جمهوری آمریکا افزوده است که دونالد ترامپ به دلیل حملات رقبایش در جریان رقابت مقدماتی حزب جمهوریخواه به دنبال فردی برای معاونت خود بود که بتواند کاملا به او اعتماد کند.

در کتاب ریک گیتس آمده است که دونالد ترامپ در جلسه با مشاورانش با طرح ایده معاونت ایوانکا ترامپ گفته بود: «او سرزنده و باهوش و زیبا است و مردم عاشقش خواهند شد!»

به گفته ریک گیتس در نهایت این خود ایوانکا ترامپ بود که از پدرش درخواست کرد تا او را از فهرست نامزدهای احتمالی برای معاونتش کنار بگذارد. ایوانکا ترامپ و جرد کوشنر، همسرش هم اکنون به عنوان مشاور ارشد کاخ سفید فعالیت می‌کنند.

سخنگوی کاخ سفید تاکنون به ادعای ریک گیتس واکنشی نشان نداده است. کتاب ریک گیتس قرار است روز ۱۳ اکتبر (۲۲ مهر) یعنی سه هفته پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا منتشر شود.

مایک پنس، معاون رئيس جمهوری آمریکا قرار است روز هفتم اکتبر (۱۶ مهر) با کامالا هریس، معاون جو بایدن، نامزد حزب دموکرات مناظره کند. مایک پنس پیش از آنکه به معاونت ریاست جمهوری برسد فرماندار ایالت ایندیانا بود. او در صورت پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات پیش رو یکی از گزینه های جدی برای نامزدی حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۴ خواهد بود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.