تغییرات جدید در طرح صیانت از فضای مجازی

تقی‌پور: پیشنهاد حذف «بند مسدودسازی شبکه‌های اجتماعی خارجی» در نسخه جدید

رئیس کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی از پیشنهاد حذف «بند مسدودسازی شبکه‌های اجتماعی خارجی» در نسخه جدید این طرح خبر داد.

 رضا تقی‌پور، رئیس کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی، ظهر امروز در نشست خبری خود ضمن ارایه توضیحاتی پیرامون روند مطرح‌شدن طرح صیانت، تشکیل کمیسیون مشترک و روند بررسی طرح تا این لحظه، از تغییراتی قابل توجه در این طرح خبر داد.

تقی‌پور در این نشست طی سخنانی گفت: «طرح در جلسه دهم کمیسیون مشترک با تصمیم اعضای کمیسیون به مرکز پژوهش‌های مجلس بازگشت تا بعد از بررسی بیشتر پیشنهادات دولت بار دیگر به کمیسیون بازگردد. در اینجا ما یک جمع‌بندی از نظرات اعضا داریم و نسخه‌ای را در تاریخ ۱۰ آذر به اتفاق تعدادی از اعضای کمیسیون جمع‌بندی کردیم که البته یک نسخه رسمی نیست، اما به عنوان پیشنهاد در مرکز پژوهش‌ها بررسی خواهد شد.»

او با تاکید بر اینکه بارها گفته‌ایم نسخه 26 تیرماه به معنای نسخه تاییدشده طرح نیست، خاطرنشان کرد: «آخرین به‌روزرسانی این طرح در تاریخ 10 آذرماه صورت گرفته و این نسخه هم نهایی نیست و هدف این بوده است که قبل از رأی‌گیری برای کلیات، تغییرات اعمال‌شده در طرح جمع‌بندی و اعلام شود.»

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.