عملکرد بیمارستان موقوفه نورافشار در مقابله با کرونا تحسین‌برانگیز بود

رئیس جمعیت هلال‌احمر:

پیرحسین کولیوند در مراسم گرامیداشت روز پرستار، ضمن قدردانی از تلاش‌های پرستاران بیمارستان نورافشار، عملکرد آنها را در مقابله با کرونا تحسین‌برانگیز دانست.

پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال‌احمر در‌ مراسم روز پرستار که در بیمارستان نورافشار هلال‌احمر برگزار شد، گفت: «وجود پرستاران برای جامعه بسیار ارزشمند است و از این قشر پرتلاش که در راستای مقابله با کرونا زحمات زیادی کشیدند، قدردانی می‌کنیم.»

او افزود: «وجود پرستاران برای جامعه پربرکت و شفابخش است و نقش مهمی در حفظ سلامت کشور دارند. امروز همه خانواده هلال‌احمر از پرسنل بیمارستان نورافشار تا داوطلبان و نجاتگران، در تلاش هستند تا باری از دوش مردم برداشته شود، با وجود اینکه خود در زندگی با سختی‌های زیادی مواجه هستند و در همین راستا شاهد بودیم که عملکرد بیمارستان نورافشار در مقابله با کرونا تحسین‌برانگیز بود.»

رئیس جمعیت هلال‌احمر خاطرنشان کرد: «تلاش می‌کنیم تا گوشه‌ای از زحماتی که کارکنان هلال‌احمر در این عرصه سخت متحمل می‌شوند، با بهبود وضعیت معیشت‌شان جبران کنیم. از خداوند می‌خواهیم تا توفیق عنایت کند مشکلات کسانی که تلاش می‌کنند تا مشکلات مردم را برطرف کنند، حل کنیم.»

در پایان این مراسم، رئیس جمعیت هلال‌احمر از پرستاران نمونه بیمارستان نورافشار تقدیر و با اهدای لوح از زحمات ارزنده آنها قدردانی کرد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.