رونمایی از پنت‌هاوس ۱۵ میلیون دلاری در تهران!

5 آگهی نجومی مسکن، بالاتر از خانه‌های محله بِوِرلی هیلز آمریکا، در تهران منشتر شده است

نرخ‌های عجیب‌وغریب برخی خانه‌های لاکچری در شمال تهران از منطق‌وعرف بازار خارج شده است. نرخ‌هایی که از خانه‌های محله بِوِرلی هیلز آمریکا به‌عنوان یکی از گران‌ترین و مشهورترین محله‌های دنیا بیشتر است. پنج مورد زیر گونه‌ای از این موارد است.

1-پنت‌هاوس ۸۰۰ متری به ادعای آگهی‌دهنده تاپ لوکیشن در خیابان فرشته، دارای ۴ اتاق خواب، ۱۰ واحد پارکینگ، سالن اجتماعات، استخر، سونا، جکوزی، روف گاردن و … به مبلغ ۴۲۰ میلیارد تومان برای فروش عرضه شده که قیمت هر متر آن عدد عجیب‌وغریب ۵۰۰ میلیون تومان است. نرخ این خانه با دلار ۲۸ هزار تومانی به حدود ۱۵ میلیون دلار می‌رسد.

قیمت هر متر پنت‌هاوس در تهران بیش از ۱۰ برابر عمارت لوکس در بورلی هیلز محاسبه و عرضه شده است

2-در محله ولنجک قیمت یک ویلای ۱۰۰۰ متری که در سامانه کیلید آگهی شده ۳۷۰ میلیارد تومان است که نرخ هر مترمربع آن به ۳۷۰ میلیون تومان می‌رسد. این ویلا پنج خوابه، دارای سالن ورزش، استخر، سونا، جکوزی، لابی، آسانسور و … است.

3-سعدآباد یک ویلای ۲۸۷۰ متری 6خوابه با سالن اجتماعات، روف گاردن، سالن ورزش، آنتن مرکزی و دیگر امکانات با قیمت هر مترمربع ۳۰۰ میلیون تومان و قیمت کل ۸۶۱ میلیارد تومان به فروش می‌رسد.

4-در منطقه شهرک‌غرب، ویلای ۱۱۲۰ متری (بنابر اعلام فروشنده، شاه‌نشین) 6خوابه، ۵۵۰ متر حیاط، با سالن اجتماعات، سالن ورزش، آشپزخانه فول فرنیش، سونا، روف گاردن، آسانسور و سایر امکانات ۲۷۰ میلیارد تومان فروخته می‌شود. قیمت هر مترمربع این ویلا ۲۲۵ میلیون تومان است.

5-قیمت تعیین‌شده برای یک ویلای نوساز ۱۱۰۰ متری در زعفرانیه دارای پنج اتاق خواب، 6واحد پارکینگ، استخر، سونا، جکوزی، سالن ورزشی و … ۲۰۹ میلیارد تومان است که البته عنوان «زیر قیمت» هم در آگهی آن درج شده است!

 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.