هلال‌احمر از دانشجویان مستعد و محروم حمایت می‌کند

رئیس هلال‌احمر در دیدار با مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور:

یزدان سهرابی مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور به همراه نایب رئیس بنیاد و جمعی از خیرین بنیاد دانشگاه پیام نور با دکتر پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر دیدار کردند.

دکتر کولیوند در این نشست با اشاره به نقش مهم دانشگاه‌های پیام نور در عدالت آموزشی و تحصیل دانشجویان محروم و مستعد گفت: دانشگاه پیام نور، دانشگاهی با ظرفیت‌های بسیار زیاد است که جمعیت هلال‌احمر در راستای هم افزایی با این دانشگاه، از دانشجویان محرومی که در این دانشگاه‌ها تحصیل می‌کنند حمایت خواهد کرد.

وی با اشاره به نقش تولید علم در پیشرفت کشور بیان کرد: بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور با حمایت از دانشجویان محروم که توانایی پرداخت هزینه‌های تحصیل را ندارند می‌تواند به رشد علم در کشور کمک شایانی بکند.

یزدان سهرابی، مدیرعامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور هم در این نشست با اشاره به اهداف ارزشمند این بنیاد گفت: هدف بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور علاوه بر حمایت از تولید علم در کشور، حمایت از دانشجویان مستعد و محرومی است که توانایی پرداخت هزینه‌های تحصیل را ندارند، در واقع این بنیاد با کمک از خیرین و نهادهای فعال در این زمینه به دانشجویان محروم و بی بضاعت کمک خواهد کرد.

وی تاکید کرد: در این راستا جمعی از خیرین نیکوکار و فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور که الان جایگاه خوبی در حوزه تحصیل و اشتغال دارند پای کار آمده و برای حمایت از دانشجویان محروم و مستعد در کنار بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور خواهند بود.

سهرابی با اشاره به مقدس بودن جمعیت هلال‌احمر بیان کرد: این جمعیت ظرفیت خوبی از داوطلبان و امدادگران توانمند را داراست که می‌تواند همسو با اهداف بنیاد حامیان پیش برود و هم افزایی خوبی را ایجاد کند.

به گفته‌ سهرابی هم افزایی میان جمعیت هلال‌احمر و بنیاد حامیان برکت زیاد و نتایج مثبتی می‌تواند برای فرزندان ایران زمین داشته باشد.

بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور از سال ۱۳۹۹ فعالیتش را آغاز کرده و بیش از ۴۰۰ خیّر این بنیاد را حمایت می‌کنند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.