سیستم بهداشت و درمان انگلیس در بحران!

کیوسک: نگاهی به صفحه اول روزنامه‌های جهان؛ سه‌شنبه 14 دسامبر 2021

تایمز از هشدار تزریق بوستر توسط مقامات بهداشت و درمان انگلیس گزارش می‌دهد. این مقامات نگران‌اند که در هدف ارایه دوز بوستر به همه بزرگسالان تا پایان سال «شکست بخورند».

نیویورک‌تایمز

عکس یک نیویورک‌تایمز، خرابه‌های طوفان جمعه شب ایالت دانسون آمریکا را نشان می‌دهد؛ عکسی که به اندازه طوفان خردکننده و ویرانگر است. به گفته مقامات محلی این طوفان دستکم 74 قربانی داشته است.

دیلی‌تلگراف

دیلی‌تلگراف بر تقلا برای واکسیناسیون دوز بوستر تمرکز دارد، در حالی که مدل‌سازی تعداد فعلی عفوت‌های روزانه را حدود 200هزار مورد تخمین می‌زند. این روزنامه گزارش می‌دهد سایتی که برای رزرو زمان تزریق دوز بوستر واکسن کرونا طراحی شده بود، با بیش از 4میلیون بازدید هنگ کرده و از دسترس خارج شده است.

تایمز

تایمز نیز از همان هشدار تزریق بوستر توسط مقامات بهداشت و درمان انگلیس گزارش می‌دهد. این مقامات نگران‌اند که در هدف ارایه دوز بوستر به همه بزرگسالان تا پایان سال «شکست بخورند».

این روزنامه می‌گوید هشدارها در حالی است که به مراکز واکسیناسیون گفته شده، آماده باشند تا 24 ساعته کار کنند. تا کریسمس تحویل دوزهای واکسن به واحدها دو برابر شده است.

گاردین

گاردین می‌گوید که سیستم بهداشت و درمان انگلیس در یک «بحران» قرار گرفته و به بیمارستان‌ها در این کشور گفته شده که پس از افزایش سریع موارد ابتلا به نوع اومیکرون، تخت‌های بستری را خالی کنند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.