تولد دومین فرزند نخست‌وزیر انگلیس؛ نام: «رومی»!

کیوسک: نگاهی به صفحه یک روزنامه‌های جهان جمعه 17 دسامبر 2021

به گزارش نیویورک‌تایمز، گسترش اومیکرون قطعی است، اما تهدید آن نه. این گزارش می‌گوید واکسن‌های کرونا شدت بیماری حاصل از سویه اومیکرون را کاهش می‌دهد.

نیویورک‌تایمز

به گزارش نیویورک‌تایمز، گسترش اومیکرون قطعی است، اما تهدید آن نه. این گزارش می‌گوید واکسن‌های کرونا شدت بیماری حاصل از سویه اومیکرون را کاهش می‌دهد. عکس یک این روزنامه صف افراد در مقابل یک مرکز درمانی برای تست کرونا را نشان می‌دهد با این توضیح که به طور متوسط بیش از 10هزار عفونت روزانه تنها در ایالت نیویورک تشخیص داده می‌شود.

دیلی‌میل

به گزارش دیلی‌میل، کریس ویتی، افسر ارشد پزشکی انگلیس، پس از اینکه به مردم توصیه کرد تا قبل از کریسمس از اختلاط غیرضروری خودداری کنند، مورد انتقاد نمایندگان ارشد حزب محافظه‌کار قرار گرفت. یکی از نمایندگان پارلمان پروفسور ویتی را متهم می‌کند که سیاست کووید را «با یک سکته مغزی» مواجه کرده و با این حرف فراتر از اقدامات طرح موسوم به B حرکت کرده است. این روزنامه می‌گوید همین حرف باعث شده کافه‌ها و رستوران‌ها در شلوغ‌ترین زمان سال با موجی از لغو رزرو مواجه شوند.

تایمز

تایمز می‌گوید پس از اینکه از مردم خواسته شد تا برنامه‌های کریسمسی خود را کاهش دهند، صدراعظم انگلیس ریشی سوناک سفر خود به کالیفرنیا را برای گفت‌وگو با روسای کسب‌وکار درباره بسته حمایتی جدید کوتاه کرده است. یکی از منابع دولتی به تایمز می‌گوید که وزارت خزانه‌داری می‌تواند «چند صد میلیون دیگر» را برای کمک به شرکت‌ها تعهد کند.

به نوشته این روزنامه، رزروهای تعطیلات کریسمس با توجه به گسترس اومیکرون در حال لغو شدن است.

دیلی‌تلگراف

به گزارش دیلی‌تلگراف، اسقف اعظم کانتربری از «ناامیدی» خود نسبت به تجمع محافظه‌کاران در طول قرنطینه گفت و از رهبران درخواست کرد که دست خود را بالا ببرند و «اعتراف کنند همه چیز اشتباه شده است.» این روزنامه می‌گوید مصاحبه اسقف اعظم با برنامه خبری بی‌بی‌سی به دلیل گزارش‌هایی درباره احزاب داونینگ استریت که گفته می‌شود قوانین کووید را نقض می‌کنند، جانسون را تحت فشار قرار می‌دهد.

عکس یک این روزنامه خبر از تولد دومین فرزند نخست‌وزیر جانسون می‌دهد که به نوشته روزنامه‌های این کشور اسم غیرمتعارف «رومی» را برایش انتخاب کرده‌اند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از اینکه دیدگاه خود رو با ما در میان گذاشتید، خرسندیم.